Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy az a baj hogy...

Lehet hogy az a baj hogy szeretkezés után mindig elmegyek pisilni és kifolyik? Azért nem jön a baba? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen legalább fél óráig feküdnöd kellene, kispárnával a popód alatt. :)
2009. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig el szoktam menni utána wc-re, mégis pozitív lett a teszt. Próbálkozz azzal, hogy vársz egy kicsit, és csak utána mész pisilni. Addig lehet bambulni, levegőhöz jutni, beszélgetni, csak vigyorogni.... :)
2009. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze! Hanyatt fekve emeld meg a csípődet, ha tudsz, rövid ideig gyertyába is felmehetsz. Nálunk tuti siker volt, kétnaponta akció, utána ilyen praktikák, a következő mensim már meg sem jött. Most lesz 6 hónapos a drágám. :-)) Csak ügyesen!!
2009. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor a férfi elmegy, az első löket sperma azonnal bejut a méhnyakon át a méhbe. A sperma döntő része pedig kifolyik. Eze ellen semmit nem tehetsz, akár fejre is állhatsz, akkor is ki fog folyni. nem ettől nem jön a baba.


Együttlét után azért kell feküdni fél óráig, hogy azok a spermiumok, akik bejutottak a méhnyakon, nekik minél simább útjuk legyen a petevezetélbe, mert ott történik a megtermékenyítés. Valahogy próbáld kibírni azt a félórát pisilés nélkül.


De ha nem bírod, az se baj. Olvastam itt, hogy egy pár állva csinálta, pont azért, hogy kifollyon és ne legyen baba. Hát lett.


Ha jönni kell, akkor jönni fog a baba. Mi is csak várunk...

2009. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én az esti együttlét után már nem megyek sehova... valahogy meghittebb, mint a gyertyaállás :) ha pisilni kell később, akkor is tuti megvan a fél óra. vagy több...
2009. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!