Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott valaki a Pro Seed...

Hallott valaki a Pro Seed sikosítóról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
megállapíották nálam, hogy a szervezetem elpusztítja a spermákat idő előtt a hüvely savas kémhatása miatt. Utána néztem, és ezt a pro seed nevű sikosítóra találtam, hogy állítólag lúgosítja a hüvely kémhatását! Tapasztalata van valakinek, mennyire megbízható vagy ártalmatlan a szervezetre.
2009. júl. 22. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ez normál esetben segít, de nem tudom, hogy nálad is beválik-e. a doki nem mondott valami más lehetőséget?
2009. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A doki az inszemet javasolta! Igaz, én is mondtam neki, hogy minél előbb jó lenne teherbe esni, mert már régen várjuk a picit! Most elment szabira majd augusztus végén jön vissza és gondoltam addig jó lenne természetesen teherbe esni, mivel csak ennyi a gond nálunk, hál isten semmi más bajunk nincs. Mert inszemmel túljuttatnák a spermát a kritikus pontokon, hogy ne pusztuljanak el! Csak kíváncsi lettem volna, hogy ez a sikosító humbukk, vagy van valami értelme. Köszönöm
2009. júl. 22. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy hasonló kérdés, ott volt aki azt írta, hogy nekik bejött. NÉzd vissza
2009. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!