Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek eszrevette volna?

Szerintetek eszrevette volna?

Figyelt kérdés

voltam nogyogyasznal mas ok miatt.

csak azzal kacsaval, vagy mivel vizsgalt meg, 4+2 hetes lennek, ha az aktustol szamoljuk, ha az "utolso" menzesztol akkor 6 mar.

eszrevehetett volna valami terhessegre utalo jelet?

nagyon aggodom.


2012. aug. 14. 18:24
 1/8 anonim válasza:
Nem igazán tudom értelmezni a kérdést..
2012. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

voltam orvosnal, de nem az esetleges terhesseg miatt, hanem mas okbol.


ha terhes lennek, 4hetes, ha az aktustol szamoljuk, ha az aktus elotti utolso mensi szerint akkor az 6 het.

2012. aug. 14. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit érdekes, igen. Szóval ha más miatt is voltál, de te úgy gondolod, hogy lehet, terhes vagy, azt nem kellett volna mondanod? Vagy mondtad, de ő ennek ellenére csak azzal a cuccal vizsgált meg? Mert nem mindegy.
2012. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha betapintást is végzett (manuálisan megnézett) Akkor a kezével észrevehette a terhességet, mert olyankor a méh felpuhul és más a tapintata egy hozzá értő ember számára. Gondolom azért a hasadat és a hüvelyen keresztül megvizsgált az orvos.
2012. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak kacsával vizsgált meg, akkor nem hiszem hogy észreveszi!

De mért nem mondtad hogy terhes lehetsz? Bocsi de ezt én sem értem!

2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Adok egy tanácsot!

Vegyél tesztet akkor kiderül hogy terhes voltál-e vagy éppen az vagy-e.

Sajnos mi nem tudjuk ezt megmondani neked biztosra.

4 hetes terhességet a tesztnek már elég erősen ki kell mutatnia.

2012. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon ertem mi ertelme megint ugyanazt a kerdest feltenni egy nap alatt ketszer. de hogy valaszoljak is, tuti, hogy nem vagy terhes, hiszen azota mar egyszer megvolt. nem ertem mi ez az uj orulet, hogy ujabban mindenki azt hiszi akkor is terhes ha megjott. nekem eszembe se jutna. de csinlalj inkabb tesztet ha ez megnyugat, bar szerintem felesleges penzkidobas.
2012. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja csak mert a kerdezo kifelejtette azt az apro tenyt, hogy mar azota mensizett. csak mielott kapnam a lehurrogast, hogy miert irok ilyeneket. utolso voltam.
2012. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!