Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan nézem meg, hogy milyen...

Hogyan nézem meg, hogy milyen a méhnyák állapota, a méhszáj magassága és a méhszáj nyitottsága? Honnan tudnám ezeket beírni a ciklus.hu-ra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd! Ne turkálj magadban,ha nem muszály! Minek? Elég a méhnyálka állapota! Azt meg simán látod a bugyidon! Ott van valami kis folyás,ami fehér,és ha hozzá nyúlsz,érzed,hogy krémes! De látszik is rajta! A tojásfehérja nyák pedig színtelen,és mint a zselé,vagy kocsonya úgy néz ki! Az is látszik a bugyin! Bár nekem a reggeli wc után az "erőlködés" után szokott nagyon kijönni,és pisi után ha törlök,kb. fél kilós lesz a papír! :D:D:D:D Bocs,hogy így írtam le,de máshogy nem nagyon tudtam! :)
2012. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi gond, tök jól írtad le. Még meg is mosolyogtatott!
2012. aug. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!