Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe szeretnék esni immáron...

Teherbe szeretnék esni immáron 5. éve. Milyen homeopátiás szerekel tudnék peteérést elősegíteni, hogy kell öket használni? És ezek a szerek mennyibe kerülnek és hol lehet öket beszerezni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5. eve??

En a helyedben akkor mindenkeppen felkeresnem pl. a Kaali intezetet, ahol kivizsgalnak titeket, h miert nem jon a baba (5 ev az nagyon sok ido, ha mindket felnel minden oke, alt. 1 ev problakozast tekintenek normalisnak, utana kivizsgalas szukseges) Ha vmit talalnak, kezelik, vagy inszem, lombik.

2008. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudok orvosi kivizsgálásra menni mert munkaélküli vagy és nincs biztosításom.Amikor voltunk az 1.sz. klinikán gyakorlatilag nem csináltak semmit.A fizetös intézeteket meg nem tudom megfizetni.ezért gondoltam a homeopátiás szerekre.Valami megoldás csak lesz ha lesz munkahelyem de hátha adigra sikerül összehozni a babát.Nincs peteérésem ezt szeretném elősegiteni.
2008. máj. 10. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be a gyógyszertárba,e´s kérdezd meg,hogy mit tudnál szedni.Vannak serkentö teák is,azt is ott tudod megvenni.
2008. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért egy labort érdemes lenne csináltatnod, vérvételt valahogy, amiből kiderül, hogy melyik hormonnal van baj. Mert ha pl. a prolaktin sok, akkor segít a barátcserje... Vagy ha a progeszteron kevés, akkor a cickafark vagy a Hormeel S csepp! Nekem ez utóbbi vált be, DM-ben is láttam már a gyógyszerespultnál, de gyógyszertárba is meghozzák, ha megrendeled! Nekem ettől lett peteérésem! pedig előtte évente kb 4-azer jött csak meg...

Sok sikert!

2008. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha csak egyszer elmész dokihoz az tuti ir fel neked peteérés elősegitőt pl. clostit. de elkellene menned mivel a closti nem drága asziszem 600-700ft lehetés ilyen szerektől nemesel teherbe

5 év tényleg sok idő. én elhiszem hogy nincs pénzed ilyesmire mert sajna én is alig tudom összeapargatni a dokira a pénzt mert nekem is clostit kell szednem és most kell majd visszamennem.szoval. megértelek. de azok a szerek már neked nemfognak használni ezt hidd el. legalább probáld meg a dokit ha először ad neked clostti lehet már a következő honapban már jön is a baba.

2008. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!