Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félelem ellen mit tudnék...

Félelem ellen mit tudnék tenni? 6 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nagyon félek hogy nem marad meg a babám, nem tudom hogyan tudnék másra gondolni, egész nap ezen jár a fejem, annyira félek! Segitségeteket kérem.

2012. aug. 16. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,nem szabad ilyenekre gondolni.Foglald el magad.Nézegess bababútorokat,olvasgass hogy hogyan fejlődik,mikor mije nő ki.Stb...

Nekem is volt eszembe hogy mi van ha...de gyorsan elhessegettem ezeket a gondolatokat,ugyanis csak árt ha ilyeneken idegeskedek.

Nyugodt meg,biztosan rendben van minden.

2012. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,
2012. aug. 16. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig erre gondolsz ebből még baj is lehet és bekövetkezik az amitől legjobban félsz!Felejtsd el gyorsan ezeket a gondolatokat élj úgy mint ez előtt!
2012. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan csak az aznapra gondoltam, nem szaladtam előre az időben, csak a mában gondolkoztam, és hipp-hopp már meg is született :) Egyébként citromfű tea, levendula olaj szagolgatás, Sedatif PC homeos bogyó.
2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elsőnek tökéletesen igaza van! Én a 2. terhességemnél lkettem kicsit paramami, főleg h sokat jövök Gyk-ra, akkor is olvasgattam, h missed ab. meg ilyesmi...:( De van egy nagyon jó terhességről szóló könyvem képekkel, illusztrációkkal! Vegyél egyet Te is! Az a jó főleg , mikor rajz is van, h kb. mekkora és miket tud már, mije van meg az x. héten. Abba olyan jó belemélyedni, h pl. 22. héten miket csinál már odabent, és szinte hihetetlen h már iszik a magzatvízből és ki is pisikéli :) Ja, és jó ha kerülöd aGyk-t, nem jársz fel sokat, mert itt lehet mindenfélét olvasni....

2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Vicának is tök igaza van.Azzal foglalkozz hogy fejlődik,ne az ellenkezőjén.

Én amúgy álmodtam azt hogy vérzek,sőt most is ezt álmodtam az éjjel,de még sem félek.Tudom hogy minden rendben van,hisz nem görcsöl a hasam,nem vérzek,semmi bajom sincs.az UH-on is tökéletes volt minden.

És igen,kerüld ezt az oldalt,én sem sokat vagyok itt amióta baba van,mert itt aztán tényleg lehet olvasni horror dolgokat.

Nézd,itt van egy oldal ahol írja hétről hétre te hogy alakulsz és a baba.Én imádom olvasgatni. :D

[link]

2012. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1 év után sikerült végre teherbe esnem, vártuk már mint a messiást, de ezek szerint én nagyon rossz anya leszek mert nem félek. Bocsánat,félek ha belegondolok, hogy velem is megtörténhet a rossz, de egyáltalán nem ez teszi ki a napjaimat. Eszembe sem jut.

Csúnyán hangzik de úgy vagyok vele, hogy mindent megteszek hogy jó legyen neki odabent, ha bármi történik annak úgy kell történnie. Kár félni, mert így is úgy is bekövetkezhet vagy sem.

2012. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sajzemaki válasza:

Énis ma vagyok 6 hetes terhes :) 4hónap próbálkozás után. :) Nekem sose volt olyan gondolatom mivan ha... ?!

Minden nap megnézem a neten hogy fejlődik a picurim, sőt még a telefonomba is van egy naptár ahol képekkel illusztrálja hogy nézhet ki azon a héten ! :) Ne gondolj rosszra mert az rossz hatással lehet rá, főleg az idegeskedés.. :S Nem szabad!!

Beszélgess terhess nőkkel, vagy olyanokkal akiknek már van babájuk. Én a barátnőmmel beszélgetek minden nap erről (lehet már untatom is :P) neki fél éves kislánya van és engem minden nap megnyugtat hogy beszélhetek vele, az összes kérdésemre tud választ adni :) Szóval teis nyugodj meg, feküdj le a tv elé pihenni és minden rendben lesz! :)

2012. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 20. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!