Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi előtt hány...

A nem várt mensi előtt hány nappal lehet érezni a "mindjárt meg fog jönni" érzést? És hány napig tart? És olyankor milyen a folyás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesseg hatodik heten jelentkezett a mindjart meg fog jonni erzes, azaz ket hettel a nem vart es meg nem jott menszi utan. Eltartott a 12-13 hetig kb, de neha meg most is van.

22 hetes kismami

2008. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a nemjelentkező mensi utáni napokban,és ez hetekig eltartott.A folyás meg hol fehér krémszerű,hol pedig vizes állagú volt...ami jellemző rá az az,hogy nagyon sok.
2008. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZió

Amikor mesiztem kb 2 max 3 nappal előtte görcsöltem, ahogy terhes lettem már vagy 8-9 nappal előtte éreztem hogy olyan görcseim vannak. Viszont a folyásra nem emléxem :(, de tuti hogy volt, úgyhogy én ebből a szempontból nem vagyok mérvadó mert mindig van:(

SOk sikert! :)

2008. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En akkor ereztem amikor meg kellett volna jonnie elotte 2 nappal kb es fura volt hogy egy hetig nem jott meg es meg mindig az az erzes volt..utana tudtam meg hogy babat varok.de en sokszor meg most is erzem..12 hetes vagyok.Folyasom nem volt.
2008. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!