Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon eredmények? A köztes...

Hormon eredmények? A köztes vizsgálat ha nem jó nagy a baj?

Figyelt kérdés
Végig vizsgálták a ciklusomat.Csináltak 3-szor vérvételt.A ciklusom 5. napján.Annak az eredményére azt mondta a doki,hogy pajzsmirigy alulműködésem van.tsh:4,447 Fsh:12,2 lh:8,9 Sajnos a 2. vérvételt elcserélték a 3.al.A 2. a ciklusom 13.napján volt.Akkor 14mm-es tüszőm volt.A 3. vérvételt levették de nincs még meg az eredmény ez a ciklus 21. napján volt.Ekkora már megrepedt a tüszőm.A kérdésem az,hogy ha a ciklusom 13. napján levett vér nem jó az nagy baj?(mert azokat a hormonokat vették le amit a 21. napon kellett volna)Meg tudják mondani a 21. napi vérvételből,h pontosan miért nem működök jol és miért nemesek teherbe?Nem szeretném e miatt újra kezzdeni az egész vérvételt.Ígyis 10.000 Ft a vérvétel darabja és nem én szúrtam el.Tök kétségbe vagyok esve.
2012. aug. 17. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a hormoneredményeid kiértékelésében nem tudok segíteni, de felháborító, h elcserélték a dolgokat! Én a helyedben jól kiverném a huppot, ha meg akarják ismételtetni és még ki is fizettetnék! Ne hagyd magad, ha így lesz! (Bár drukkolok,hogy ne keljen!)
2012. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem csináltak köztes vizsgálatot, csak 3. és 21. napi vérvétel volt, de úgy tudom, hogy a legtöbb helyen csak ez a kettő kell.
2012. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a tsh-d, ez simán lehet oka, hogy nem esel teherbe. A dokim szerint az optimális 1 körül, de mindenképpen 2 alatt.
2012. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy alul működésed van és nagyon fontos lenne egy amh-t nézetned mert nagyon magas az fsh-d ez korai petefészekkimerülésnek lehet a jele.
2012. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!