Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik, teszteltem 3...

12 napja késik, teszteltem 3 napja, negatív lett. Nem sok jelét érzem, hogy megjönne, ma fájt kicsit a hasam, de még mindig semmi. Baba?

Figyelt kérdés
Tény, hogy sokat idegeskedtem az utóbbi időben, de még sose késett ennyit,pedig voltam már rosszabb passzban is. Vasárnap lesz 2 hete, hogy késik... Igazából örülnék egy babának, csak furi az egész. Aggaszt, hogy negatív lett a teszt.
2012. aug. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
3 napja már simán kimutatta volna valami más a gond
2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en is ebben a helyzetben vagyok. ma 10 napja h kesik, de a tesztem negativ. nagyon felek mi lesz... te?
2012. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném!

Ennyi késésnél legalább egy halvány tesztnek kellene lennie!

2012. aug. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy két hetet késett, ez lehet a stressztől is. De a helyedben elmennék dokihoz.
2012. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi ujsag?
2012. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. A második teszt is negatív. Holnap hajnalban indulunk nyaralni, és ha addig semmi változás, hazajövetel után irány a doki... kicsit aggódom.
2012. aug. 20. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem valami van a levegőben, nekem is késik 10 napja :S görcsölgetek néha de semmi...
2012. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nah nyaralás alatt kibabrált velem és megjött, így 19 napot késett... de nem a szokott volt, és hamar el is múlt...nem tudom mitől lehetett :S
2012. aug. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!