Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy nem igazán idevág,...

Tudom, hogy nem igazán idevág, de azért megkérdezem. Vettem egy doboz Gravidát, de sajnos nem tudom szedni. Kell valakinek?

Figyelt kérdés
Én előtte elevitet szedtem, majd elkezdtem ezt, de én ettől nagyon rosszul vagyok, így abbahagytam.Kb. öt szem hiányzik belőle. Ha valakinek kell írjon és szívesen elpostázom neki.
2009. júl. 23. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, egy idő után rájöttem, hogy ha vacsi után veszem be akkor jobb, pontosabban akkor nem vagyok rosszul tőle. pedig azelőtt hánytam. próbáld meg!

de ha nem kell vagy ez sem jön be én szívesen átvállalom :))

2009. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam tőle. De ahogyan, az előttem válaszoló is írta evés után kell bevenni, és akkor minden rendben volt.
2009. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!