Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napig tartó pozitív ovuláció...

7 napig tartó pozitív ovulációs teszt és hőmérséklet emelkedése: mikor lehetett a peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most használtam először ovulációs tesztet, és szokatlan dolgot tapasztaltam, ugyanis nem egyeznek a különböző "vizsgálati módszerek" szerinti lehetséges időpontok.


14. napon kezdtem el tesztelni, ekkortól volt termékeny a méhnyakváladékom (a ciklusaim harmincegynéhány naposak voltak mostanában, de mikor terhes lettem előzőleg, akkor a 16.napon volt peteérésem, szóval nem alakult még ki fix "menetrend" a fogamzásgátló óta).


A termékeny váladék a 14-18.napig tartott, azóta krémes.

Az ovuteszt 17-23.napig volt pozitív (erősebb tesztcsíkkal).


A hőmérsékletem pedig a 23. napra ugrott fel jó magasra, azóta is fent van. Tehát a hőgörbe alapján a 22. napon lehetett ovu, bár ezen a napon nem esett le a hőm, csak szimplán felment a 23.napon magasra.

Most a 31. ciklusnapon vagyok...


Szerintetek ez mi lehet? Vajon mikor lehetett az ovuláció?


2012. aug. 21. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be a görbéd.
2012. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt csak akkor számít pozitívnak, ha a teszt csík ugyan olyan, vagy inkább még erősebb mint a kontroll csík. Ez alapján, is 7 napig volt pozi?
2012. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, abszolút pozitív.

A 17.napon ugyanolyan volt a két csík, a következő hat napon pedig a tesztcsík jóval erősebb volt a kontrollcsíknál.


Itt a görbém:

[link]

2012. aug. 21. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor volt, mikorra a program behúzta.
2012. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!