Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek bevált módszere,...

Van valakinek bevált módszere, hogyan lehetnék minél könnyebben állapotos? Pl: párna a fenék alá, akció után, nagyon szeretnék babát

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első elsőre sikerült, de hogy miért, arra nincs bevált recept. A pé előtt és pé napján is együtt voltunk, E- vitamint szedtem pár napja, és igen(!) párna volt a fenekem alatt.
2009. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretkezés után pihenni kell fél órát!

Meg szedhetnél Gravidát!

Én is azt szedtem két év próbálkozás után 2 hónap alatt sikerült!

2009. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután a párod belédélvezett, állj gyertyába 2-3 percre.
2009. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok gyógynövényt fogyassz.Én nem bírtam a tornagyakorlatokat.
2009. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis !!! Mint mindent a gyogynovényeket is csak mértékkel megfelelo napi adagot lehet belole fogyasztani és nem túlzásba vinni kulonben tobbet árt mint használ. Jól osszekeveri a hormonjaidat és ezálltal a ciklusod. A lényeg hogy jókor jó idoben kell egyutt lenni és hogy egyensúlyban legyenek a hormonjaid osztrogén-progeszteron szinted. Szerintem mindenkinél más nincs bevállt tuti recept túl egyszeru lenne az élet. Sok sikert! Turelem rózsát terem. Csak nyugodtan a folosleges stressz csak árthat. Drukkolok Neked !
2009. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!