Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 honapja hagytam abba a...

1,5 honapja hagytam abba a fogamzasgatlot. Terherbe eshetek attol hogy nem telt el a 3 honap? Nagyon sikerrel esek teherbe ha megvarom a 3 honapot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, 1 hónapot ajánlatos várni, hogy lássák a menstruáció hogyan áll be. De ha az első hónapban állapotos leszek, az sem baj, és nálam valószínű így lett. :) Azt mondta még, azért kell minden nap szedni a fogamzásgátlót, mert 36 órán belül kiürül a szervezetből.
2012. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én várnék a fogamzásgátló abbahagyása után a babával. Még egy pici időt hagynék a szervezetemnek, hogy kiürűljön a gyógyszer. Valószínűleg engem most lefogtok pontozni de valahogy nem tudom elképzelni, hogy hónapokig szedett gyógyszer 36 óra alatt kiürülne. Mert bármelyik hormont nézzük akkor is minimum egy hónap mire hat. Én ebből indulok ki.
2012. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta az orvosom, hogy 3 hónap mire kiürül a szervezetből a fogamzásgátló.

igaz én nem szedtem már kb egy éve mikor elkezdtük próbálkozni. szerintem várd meg a 3 hónapot!

esetleg kérdezd meg az orvost, hogy az a fog.gátló, amit te szedtél, mikor távozik a szervezetedből. mert az sem mindegy, hogy milyen fajtát szedtél!

2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dienelle-t szedtem
2012. aug. 26. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 8 évig szedtem, abbahagytam, a köv. mensi után egyből megfogant a baba, elsőre. Azóta van egy 6 hetes egészséges és gyönyörű kislányom!:) Több dokit megkérdeztem, mindenki azt mondta, hogy nagyon sokan esnek így teherbe, ekkor sokkal több esély van rá és nem kell komplikációtól tartani.

Sok sikert!:)

2012. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!