Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok akik a baba tervezése...

Azok akik a baba tervezése előtt dohányoztak, mikor sikerült teherbeesni? Tényleg sokadik hónapra sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Egy fél éve tettem le és a következő hónapban szeretnénk nekikezdeni!
2009. júl. 24. 17:54
 1/8 Nikcsi ***** válasza:
100%

Azonnal sikerult mindketszer :)

Pedig meg dohanyoztam elotte, aztan nem.

Szoval mindent bele! Hogy sikerult egyebkent leszokni?

2009. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira vágyom már egy babára,hogy szó nélkül letettem!nehéz volt az elején,és lehet dilis vagyok,de vettem egy feliratos body-t és ha rá akartam gyújtani vettem a számba egy tollat és szorongattam a ruhácskát!
2009. júl. 24. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én dohányoztam,és amikor megtudtam,hogy babás vagyok,akkor tettem le:)

Ennek már 30hete:)

35hetes km

2009. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Nagyon jól tetted, remélem gyorsan összejön, megéri az áldozatot!:)

Én nem dohányzom, de ismerőseim közül a dohányosoknak nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem jött még össze. (Ők mondjuk még mindig szívják)

2009. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
több barátnőmnél sikerült elsőre pedig dohányosok,vmelyikük még a terhesség alatt sem tette le!de sajna nekem nem jön össze 14 hónpja!én is dohányzok és a párom is!én tervezem a leszokást,remélem sikerülni is fog!
2009. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja. A férfiaknál lehet de az sem törvényszerű. A bagótól még lehetünk terhesek. Nekem az orvosom azt mondta, hogy ő mindenkit legszívesebben leszoktatna de ha most babát akarok addig szívjam (csökkentve) amíg teherbe nem esem. Ő állítja, hogy a leszokással járó stressz nem tesz a már amúgy is 1 éve sikertelen dolognak.
2009. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...nem tesz jót... ezt akartam írni.
2009. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:39-es remélem nektek is összejön!Köszönöm mindenkinek a választ!gratulálok a babákhoz!

Én már nem is kívánom,egyáltalán,már a szaga is zavar!Nem szívtam én olyan sokat!Naponta vagy 10-12 szálat!Szerencsére sikerült!És remélem megérte és jön a babó!

2009. júl. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!