Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki dr. Lollok Zoltánn...

Járt valaki dr. Lollok Zoltánnál, mint endokrinológusnál?

Figyelt kérdés
Tudnátok őt ajánlani ilyen téren? Vélemények, tapasztalatok?
2012. aug. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, több mint 40E-be került, h uazt elmondja, mint a helyi kórházi doki. Bár hozzáteszem, nekem elvileg semmi bajom, csak mégsem jön a baba (szabályos ciklus, mindig megigyelhető pé, normális mensi, jó hormonértékek) Amire számítottam, h talán egy alaposabb hormonvizsgálatot csinál, de nem. Teljesen uaz volt mint a kórházi protokoll. Ettől függetlenül sokan dícsérik, meg segített nekik a babában, talán nekik konkrétabb bajuk volt.
2012. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm, köszi. Jó drága volt. Én kiszeretném deríttetni van-e vmi bajom. Vannak hormoneredményeim, terheléses cukor és hát nem minden eredmény tökéletes + különböző tüneteket is fel tudnék sorolni. Szóval, én azt szeretném, hogy kiderítsük van-e gond, s jöhet-e a baba.
2012. aug. 23. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi került 40 ezerbe?
2012. aug. 23. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hozzá járok! Én egyenlőre csak isteníteni tudom, bár tény hogy nem olcsó.

De sokan beleszámolják az ő költségeibe a gyógyszereket is, amiket felír..

Így, gyóygszerrel nekem is 40.000Ft körül van egy hónap, de ebből havi 4* vagyok nála, és az a költségek fele. Bármit megkérdezhetek, készségesen válaszol. E-mailozunk ha kell, bármikor felhívhatom. Nekem érlelni kell a tüszőimet, és az esetleges terhesség megtartására is kell gyógyszer. Az pedig drága.

Én a kórházi orvosokat nem igazán tudom dícsérni; sőt. Nagyon ki vagyok ábrándulva belőlük. Sok a szakmai hiba, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, nem tudom. Ha rajtuk múlik, soha esélyem sem lenne gyerekre. A fél méhem már hiányzik, stb.

Így az ellenkező a helyzet. Azóta hogy végre először eljöttem hozzá, bánom hogy eddig húztam az anyagiak miatt. Tegyél egy próbát, veszteni nem veszíthetsz. Nekem nagyon sok mindent nézett, apránként. Sok gondot is talált. Mára szinte mindet orvosoljuk, és egyszer már össze is jött a nagy találkozás, csak sajnos még a legelején el is halt. De a remény azóta velem van:) És ez mindennél többet ér, és ezt egyedül neki és a szakértelmének köszönhetem!

Szóval csak javasolni tudom...:)

2012. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, az első alkalom 10-15.000FT-ba kerül, onnantól olcsóbb. Én 5.000Ft-ot fizetek általában, bár mint írtam, igen sűrűn járok, gondolom ezt is mérlegeli. És még fogok is egy ideig...

Az összes vérvételt meg tudod nála csináltatni, általában egy hét alatt meg is van az eredmény. Azt is meg kell fizetni, de amit nálam egy évig nem tudtak kivizsgálni onnantól hogy egyértelműen hormonbaj volt, nála 2 hónap alatt elintéztük.

2012. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, hogy megosztottad velem tapasztalataidat és örülök az elégedettségednek. Ezek szerint te is endokrinológiai problémával mentél hozzá, és tudott segíteni? - bocs, ha már leírtad és én még 1x megkérdezem, csak erősítést kérnék, mert félek, hogy nem fog tudni segíteni :S
2012. aug. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!