Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbiak alapján van e...

Az alábbiak alapján van e sanszom arra, hogy terhes legyek? (igazából tudom, h ez mindenkinél más, vegyek tesztet, stb, csak a mégoly racionális ész is megáll, ha akar vagy nem akar valamit)

Figyelt kérdés

Nos a "tünetek"

-mellnövekedés, ereződés, mellbimbóviszketés

-hasszurka, köldök környéke és attól lefele, illetve ha kinyújtózom feszül oldalt és köldök alatt (vakbelem már nincs)

-enyhe hőemelkesészerű érzés, mint amikor kezdek beteg lenni

-minden szagot megérzek, minden büdös, a hóspult, a villamos, a lift, az emberek (amúgy nem vagyok egy nyomkereső kutya)

-hangulatváltozás. én alapjáraton sárkány vagyok, azaz ha sérelem ér inkább agresszív leszek. most sírok. múltkor a hvg nagyítás fotogalérián is majdnem elpityeredtem

-fehéres folyás (nem szúr, nem csíp, nem büdös)

-teszt: még korai, mert hétfőre nemvárom, de naná, h csináltam, hehe. Corax: fehér csík jött ki a tesztablakban, hótt szabályosan, utánaolvastam, ez a teszt hibája. Ok, hcg intimed teszt tegnapelőtt este: halovány csík, annyira, h nem tom szürke e vagy rózsaszín (de időn belül). tegnap reggel szintén hcg intimed: ugyanez. Tegnap este: one minute negatív, ma délután lilly negativ.


Szóval tudom, h türelem, de gondoltam elcsevegnék pár sorstárssal és hozzáértővel. Amúgy szeretnénk gyereket, bár nem görcsösen és nem ez a fő projekt, de jó lenne, és szeretettel várnám.

Vélemények?



2012. aug. 23. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi, h nem nagyon tudom mikor van peteérésem, nem figyelem, a szexuális életem meg igen aktív :)
2012. aug. 23. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálod bebeszélni a dolgokat. Túl sok a "tünet", túl korán, és a teszt is negatív. Persze lehetsz terhes, de én túl erőltetettnek érzem ezeket a tüneteket. Mondjuk a köldök környékén biztos nem terhesség miatt szúrkál, mert annak semmi köze még a méhedhez, és a feszülést sem tudnám ahhoz kötni. Szóval ez még lehet bármi, de drukkolok!
2012. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát meglátjuk :) köszi
2012. aug. 23. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok,de én csak péntekre nem várom.Régóta szeretnénk babát.Minden menzi előtt terhes tüneteim vannak.Sajnos idáig mindig megjött.Szerintem te is túlságosan figyeled a tested,úgy mint én.A múlt hónapban csináltam tesztet és halovány csíkot láttam,de másnapra megjött.Igen türelmesnek kell lenni,de nagyon nehéz a várakozás.Azóta kedves kérdező történt valami veled?
2012. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, h írtál. Azóta semmi változás, de ugye csak holnapra várom/nem várom, uh nem vagyok elkésve semmiről. Igazából azért ütött szöget a fejembe a dolog, mert nem vagyok egy hipochonder alkat, úgy értem, ha érzek valamit, akkor az van is. Meg hát írtam is, h nem ez a fő napirendi pont most az életünkben, persze nem is bánnánk, sőt, egy gyerek nagy öröm. Persze ezek a tünetek más dolgoktól is lehetnek, pl kézenfekvően PMS, csak épp eddig nem volt egyik se jellemző. Ha megjön, akkor aznap fáj és slussz. Nyilván az ember változik, tehát a mensi előjele is változhat, de hát ezt aktuálisan nem tudhatom, ezért ötletelek :) Mindenesetre a mellem egyre nagyobb, a fehéres cucc folyik, a hőm fenn van, bár ez nem releváns, mert nem mértem sose, csak ha betegnek éreztem magam, most is csak érzésre mondom, h olyan, mintha hőemelkedésem lenne. Reggel meg megcsapott az intersparban a felvágottszag és blöeeeee :D uh vagy megjön vagy nem, egyelőre ennyit tudok biztosan.
2012. aug. 26. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia mi újság? Jó volt a megérzésed?
2012. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!