Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív LH-teszt ciklus...

A pozitív LH-teszt ciklus vége felé mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb. 25-28 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 23. napon és pozitív lett az LH-tesztem. Ez jelent valamit? Babát szeretnénk egyébként. Csak kiváncsiságból csináltam. Tulajdonképpen tudok róla, hogy nem megbizható babajósláshoz, de mégis kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata ez ügyben.

2012. aug. 25. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
annyit jelent, hogy még mindig magas az lh szinted. Ciklus második felében előfordul.
2012. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyi? .....Mindenben látni akarok vmit. Szeretném már, ha sikerülne.....

Akkor jóstesztként nem működött még senkinek ?

2012. aug. 25. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Jóstesztként úgy használható, hogyha minden nap csinálsz egyet és folyamatosan erősödik a csík. Egy pozitív nem jelent semmit.
2012. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jóstesztnek is használható, de jelentheti azt hogy hamarosan menstruálni fogsz. Nekem ugyanígy lett pozitív, 3 napig a felhők felett jártam, majd megjött. Akkor olvastam...
2012. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kár....köszi a válaszokat
2012. aug. 25. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
az lh teszt nem alkalmas jós tesztnek mivel köze nincs hozzá, az lh-nak több kiugrása is van ciklus közben.
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is becsapott ez a módszer, elég nagy csalódás volt..
2012. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azért az túlzás, hogy semmi köze az LH tesztnek a terhességhez menst vége felé, de tény, hogy elég megbizhatatlan, igy utólag ez a véleményem......én ugyis azt látom, mindenben, hogy na most sikerült a terhesség....és idegesit, hogy csak hülyitem magam....utálok nődokihoz menni, mindent kitalálok, h ne kelljen.

a baba miatt viszont erőt kell vennem magamon...kitartást minden babavárónak!

2012. aug. 27. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szinten, 29.napon Lh teszt pozitivat mutatott,olvasgattam en is , van ekinel kimutatta a terhesseget,mig a terhessegi teszt nem.csak bizakodni lehet, mi is babot szeretnenk.szoval drukkolok, hogy a terhessegi teszt is pozi legyen.
2012. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!