Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor teszt megbizható?

Predictor teszt megbizható?

Figyelt kérdés
regel első pisiből teszteltem vele de több vizeletet szívot fel mint amenyit kelett volna és negatív lett,de rá pár óra mulva kiszáradt és látszik rajta halvány második csík.hihetek neki?vagy inkáb ne éljem bele magam?mert tul sok vizelet kerűlt rá és száradási csík?..köszönöm a segitséget.
2012. aug. 25. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a Rossmannban kapható Early Perdictor tesztre gondolsz, hát nekem azzal rossz a tapasztalatom. Elvileg 12,5-ös érzékenységű, de mikor a 25-ös érzékenységű Facelle (szintén Rossmann) nekem már kimutatta a terhességet, a Predictor teljesen negatív volt.
2012. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Minden tesztem full pozitív volt, és ott volt a pocakban a baba is, amit már uh. igazolt, de ez a teszt negatív volt. Ovu utáni 11.naptól teszteltem, Innovacon lett először pozi, utána Facelle erősebben, végül X-epil full erős, és Clearblue full pozitív szintén. A Facellevel a 12.nap teszteltem, és aznap csináltam meg a Predictorral is mindkettőt u.abból a reggeli vizeletből. Facelle kimutatta, Predictor nem, én csalódtam benne.
2012. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ma teszteltem faccele teszt csíkal és+:))))).hihetek neki?és időn belűl jött ki.
2012. aug. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!