Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járhat nagy görccsel a beágyzo...

Járhat nagy görccsel a beágyzodás? Tegnapra vártam de semmi, és tegnap hánytam és nagy görcsöm volt, azota csak érzem picit, a höm ma felugroitt 37,1 re.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódást (bár még csak 1x voltam terhes) nem éreztem egyáltalán. Szerintem nagy görccsel nem járhat, legfeljebb némi hasszurka v. enyhe mindjárt megjön érzés, mint a peteérésnél.
2009. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy görccsel nem járhat.

Erős, hirtelen nyillalás váratlanul, szokatlanul, szinte levegőt sem kapsz egy pillanatra.

2-3 nap múlva egy jó teszt eredményt mutat.

2009. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen igy voltam, aztán rosszuzl lettem és hánytam, de ez elmulott kb 1 ora alatt. de azota még nem jött meg. ez a 30. nap..
2009. júl. 26. 08:50
 4/6 A kérdező kommentje:

ilyen most a görbém:

[link]

2009. júl. 26. 09:09
 5/6 A kérdező kommentje:

a mai görbém:

[link]

2009. júl. 28. 10:33
 6/6 A kérdező kommentje:

a mai:

[link]

2009. júl. 29. 08:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!