Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is esélytelen...

Szerintetek is esélytelen ezzel a görbével ez a hónap?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtunk többször együtt lenni, és most valamiért az ovum is később volt, mint szokott lenni. :( Pedig reménykedtem, hogy az augusztus 20-i hosszúhétvége alkalmas lesz kettesben a családalapításra...


[link]


2012. aug. 27. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, figyelembe véve, hogy a spermiumok 48-72 órán át, a petesejt pedig 12-18 órán át élnek (ezek átlagok, elképzelhető hosszabb és rövidebb időtartam is). Így akár az ovu előtti együttlétből is lehet valami, de akár az utána 1 nappal történtből is (a grafikonból nem derül ki, hogy az utolsó együttlét pontosan mikor volt, ha 12-18 órán belül az ovu után, akkor abból is).
2012. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Akkor még reménykedem egy kicsit, bár vasárnap úgyis kiderül...

2012. aug. 27. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
figyelembe véve a múlt ciklusod végén a hödet nincs rá sok esély mert akkor is fent volt a höd, de szoritok hogy mégis tévedjek és baba legyen
2012. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap 37,1, ma 37,0 volt a hőm.
2012. aug. 29. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a luteális szakaszban néhány tizeddel magasabban van a testhő, természetes jelenség. Ilyenkor még - akár megtörtént a fogantatás, akár nem - korai lenne bármit is kijelenteni, de a lényeg, hogy ovuláció környékén voltatok együtt, szóval - véleményem szerint - nem esélytelen ez a ciklus.
2012. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vasárnap nem túl korai, hogy akkor derüljön ki? Vagy neked 10 napos szokott lenni a luteálisod?
2012. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, átlagosan 12 napos szokott lenni a luteális, de most valamiért később volt az ovu, és gondoltam vasárnap (vagy hétfőn) már meg fog jönni, a 26-27 napos ciklusaimmal.

Igazából csak az érdekelne, hogy mennyi az esély arra, hogy ezekből az együttlétekből volt az ovukor (amit a 15. ciklusnapra vártam eredetileg) még életképes sperma odabenn... Szóval hogy kimaradt 3 nap, mielőtt felment a hő, így van-e még remény?

2012. aug. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!