Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozza, ha nincs peteérés?...

Mi okozza, ha nincs peteérés? A clostylbegit segít-e ezen a problémán?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja.
2012. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek legnagyobb részében pcos, emelett lehet még korai petefészek kimerülés vagy bármilyen hormonális betegség. 3. 21, napi hormoneredményed van?
2012. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 3 évig szedtem fogamzásgátlót,aztán 1,5 hónap alatt 20 kg-t híztam tőle. A túlsúlyom miatt nem volt peteérésem,aztán gyógyszeresen beállították a ciklusomat,de akkorra a magas prolaktin szint miatt nem volt peteérésem. A magas prolaktin szintre kaptam Bromocriptint májusban,aztán júniusban az első adag Clostit,5 napig 2 szemet és végül július 18-án,nemvárt előtti napon délután lett először pozitív tesztem. Azóta kiderült,hogy ketten vannak!:)


+1 hetes,ikres kismami

2012. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* 10+1 hetes :D
2012. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!