Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 31. napom van ma, kb.10...

A 31. napom van ma, kb.10 napja feszülnek a melleim, a mellbimbóim fájdogálnak, viszketnek. A hőm egy hete 37 (digitálissal, hüvelyben). Lehet baba?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 28 naposak. Néhány napja "evési rohamok" jöttek, aztán úgy három napja folyton úgy érzem, ki vagyok száradva, mindig innék. A petefészkem időnként picit szurkál, a köldök alatt is érzek egyszer-egyszer szurkálást. Volt peteérésem, együtt is voltunk a párommal. A méhszájam tapintható, könnyen elérhető, kemény. Folyásom nincs, de nincs a menstruációt megelőző "vizes" folyás sem. Köszönöm a válaszokat! :)
2008. máj. 13. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akár én is írhattam volna. :)

Nekem még 8 napon van a mensiig, de a mellbimbón szintén viszket, a hőm megugrott ma, ami jó, mert beágyazódásra utalhat, evési rohamok szintén, sokat iszom, köldök alatti szurkálás is kipipálva. PÉ-m nekem is volt, akkor együtt is voltunk rendesen, folyás nincs, szóval nagyon reménykedek.

Drukkolok neked is.

És olvasgatva más hasonló kérdéseket és válaszokat, szerintem reménykedhetsz.

Tetszteltél már?

2008. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj tesztelni. Az nagyon biztató, hogy nem jött meg, mert ez a legtutibb jel.
2008. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddug pontos volt a ciklusod, akkor tuti jön a baba, de már egy tesz is biztosra kimutatja.
2008. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jelek rám is illenek! :-)

Drukk,

7 hetes kismami

2008. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, de nekem még van pár nap a mensiig! Tesztelj! aztán írj, hogy mi lett! Sok Sikert!
2008. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teszteljj!!!

Sok sikert!

2008. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Én a helyedben már régen teszteltem volna! Szerintem a tünetek alapján nagy esélyed van a babára! Hajrá! Irány a gyógyszertár.....
2008. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! Tegnap délután 13 óra 30kor teszteltem (Corax Be Sure)... és POZITÍV LETT!!!! :)
2008. máj. 14. 07:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pozítiv teszthez! Az én méhszájam is könnyen tapintható és kemény, nekem még folyásom is van, remélem én is babás vagyok! Sok boldogságot nektek! Vigyázz magatokra!
2008. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta érzed ezeket a tüneteket? mármint hogy fáj a melled és hogy szurkálnak odabennt?
2008. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!