Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a HCG teszt...

Létezik hogy a HCG teszt kétszer is szellemcsíkot mutasson?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12.DPO-n. Tegnap este (tudom hogy reggeliből érdemes)de csináltam tesztet és halvány pozitív lett időn belül, a ma reggel időn túl lett halvány pozitív, de nem annyira mint az esti.

Ezek szellem csíkok lennének?Vagy azért elkezdhetek örülni (2eve tervezett,vetélés is volt)?..

Ja es One Step tesztek voltak,ma veszek Clear Bluet és holnap meg holnap után ellövöm..Egyébként faj a mellem két napja,fura érzésem van, és ilyenkor már rég tombolni szoktak a hormonjaim,és most teljesen nyugodt vagyok..Ami nagyon furcsa.:) Es nagyon éhes..



2012. aug. 28. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én is ma vagyok a 12.dpo-n, de totál negatív a tesztem.

Megmutatod a tesztedet?????


Köszi :)

2012. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megpróbálom lefotózni ( a párom elvitte magával a fényképezőnket,így csak telo maradt..:P )
2012. aug. 28. 11:38
 3/20 anonim ***** válasza:
a halvány pozitív is pozitív. A száradási csík az olyan szürkés színű, nem színes, mint a kontrollcsík. Olyan meg előfordul, hogy fél nap után halványabb, mert a HCG másfél naponta duplázódik, szóval sok mindenen múlik a csík erőssége ilyen korán...
2012. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
jo lenne ha mutatnál egy képet amugy meg még lehet pozitiv attol függetlenül hogy esetleg ezek a tesztek még nem mutatják ki
2012. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Alig látszik, nagyon halvány, és telefonnal van..Az alsón van egy kis derengés(azt szabad szemmel jól látni) [link]
2012. aug. 28. 11:53
 6/20 A kérdező kommentje:
De a képeken nem látszik..:( De majd meg rakok fel másikat is,meg csinálok mindennap frisset..Ja és soha nem mutatta ki meg ilyen korán(az előző terhességnél a nem várt után 2 hétre lett halvány pozi és utána erősödött,szóval nálam már ez is haladás lenne, ha el merném hinni..)
2012. aug. 28. 11:57
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

ezek szerintem nagyon halványan,de pozi tesztek.


drukkolok!

2012. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

szerintem is pozitív. 2 nap múlva majd meglátod, sokkal erősebb lesz.

Kérlek, két nap múlva is mutasd meg a tesztjeidet, jó?

2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A mai tesztem Clear Blue val: [link]

Ma vana 13.DPO-m Holnap holnap utan kene megjonnie..Multhonapban se volt semmilyen erre utalo elozetes fajdalmam(amugy szokott lenni mar elotte faj a hasam kb 4 nappal..) Most semmi,meg a hatam se fajdogal..A melleim viszont egyre jobban feszulnek..Es folyamatos ehseg gyotor... Kb 3 nap mulva ismeteljek szerintetek? Akkor mar be kene erosodnie ugye?

2012. aug. 29. 11:17
 10/20 A kérdező kommentje:
Itt a gorbem is ha valakit erdekel: [link]
2012. aug. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!