Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az ok ami miatt feltételezem, az az hogy a legutóbbi menstruációmnál(ami most múlt el 2 napja) az első nap még menstruáltam, majd a többi napon semmi, mindössze ilyen teljesen víz állagú váladékom volt, de olyan mintha bepisiltem volna. Csináltam egy tesztet de negatív lett, viszont azóta is hányinger gyötör, és olyan fáradtnak érzem magam, mint még soha, annyi a véletlen egybeesés, és a teszt mégis negatív lett. Szerintetek?

2012. aug. 28. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetsz,nekem is igy kezdődött
2012. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy fogamzásgátlót szedek...tehát nagyon kicsi az esély, mégis minden tünet erre utal...
2012. aug. 28. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan szedted? Nem volt kihagyás, kihányás, hasmenés, antibiotikum-szedés közben?

Nekem is így kezdődött, később lett pozi a tesztem.

2012. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát kimondott hasmenés nem volt, esetleg lazább volt a székletem.Hányás nem, kihagyás sem. Az a baj, hogy nem tudom, mennyi idő után csináljak újra tesztet? Mikor mutatja ki biztosan?
2012. aug. 28. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Írtad, hogy Neked is így kezdődött..de Te is szedtél fog. gátlót?

2012. aug. 28. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok, szedtem életem folyamán, de aztán abbahagytam babaterv előtt, és 3 hónapig tisztult a szervezetem, és utána próbálkoztunk. Közben nem volt gond. Az aktus után 15-17 nappal tesztelj, akkor már akár egy gyenge csíknak is, de kéne lenni. Mármint utolsó aktus.
2012. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És addig szedjem tovább a gyógyszert mintha semmi nem történt volna?
2012. aug. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!