Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint öt hete késik!...

Már több mint öt hete késik! Csináltam már egy csomó tesztet, és mind negatív. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Most is öt hetesnél is egyet és ismét neg.! A dokihoz már bejelentkeztem. A vizeletem nagyon zavaros, és pár napja olyan fura szaga lett, olyan mintha édes lenne a szaga. Már jópár hónapja lassan egy éve küzdök felfázással. Vizelés után égő érzés sokáig. Valamikor elmúlik valamikor újra előjön. És nagyon kellemetlen, még leülni sem tudok. Voltam többször labor vizsgálaton, de azt mondta a doki, hogy igyak sokat. Kimutatták mindannyiszor a baktériumok jelenlétét, és nem kaptam semmi gyógyszert. Szedek tőzegáfonyát, meg medveszőlőt is. Amúgy meg a fogamzásgátlót is rövid szedés után még év elején hagytam abba. Már gondoltam arra, hogy cukorbetegség miatt lenne ilyen a szaga a vizeletemnek? Eddig nem voltam az. A zavaros vizelet befolyásolná a teszt eredményét?
2012. aug. 29. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

5 hét után ha baba van,bőven ki kell mutatnia a tesztnek.Szerintem a felsoroltak mind részt vesznek a mensid rendszertelenségében.

Felfázásra és női bajokra ajánlják a cickafark teát,inni és ülőfürdőnek is kiváló.

Amúgy vicc hogy felfázásra nem adnak gyógyszer...én mindig kaptam.Keress egy másik orvost vagy nem tudom,de kezeletlenül még akár szövődmény is lehet.

A zavaros vizelet,igen lehet a cukorbetegség miatt,na meg a felfázás miatt is.

2012. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló szedése előtt rendszeres volt a ciklusod?
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszonylag igen! Két hétnél nem szokott többet késni! De az is csak augusztus óta, mióta rendszeresebb nemi életet élek! Előtte mindig rendesen megjött.
2012. aug. 29. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hetes késés az más nagyon nem rendszeres. Csináltass egy hormonvizsgálatot.
2012. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!