Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a hcg szint 4-5 hetes...

Mekkora a hcg szint 4-5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
pozitiv teszt déli vizeletből, ultrahangon nem látta a babát, holnap lesz meg a vérvétel eredménye, azt mondta az orvos lehet baba de lehet hogy megfog jönni. de én úgy érzem hogy ott van az én kicsikém

2012. aug. 29. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kb.ennyi idősen mentem dokihoz,mert már megvolt az időpontom és nem akartam átrakatni. Nem tudom,hogy a szint mekkora kell,hogy legyen,de azt tudom,hogy engem is vérvételre küldött és valami ilyesmi volt a lapomon,hogy hcg titrálás: 100.000. Egy héttel később meg már 200.000 volt. Szorítok Neked!!:)

36 hkm

2012. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen 305 volt a hcgm
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hetesen volt 404 a Hcgm...sajna utána csökkent...:((
2012. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hcg mennyisége nagyon eltérő lehet, itt megnézheted:


[link]


Ez alapján én még nem vonnék le semmi nemű következtetést a jövőre vonatkozóan. Drukkolok neked!

Én is ezen parázok h miért nem erősödik a csik a tesztjeimen, én holnap megyek orvoshoz... Neked voltak erődöső csikok teszteken? Vagy csak azt az egyet csináltad?

2012. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5. héten 1. babánál 3500, a 2. babánál 1600körül

1-nél pozitív lett a teszt mensi előtt 3 nappal.

2-nál a kimaradás napján lett halvány pozitív.

2012. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!