Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37.5 a hőm, mégis vérzek....

37.5 a hőm, mégis vérzek. Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Évek óta hőmérőzök, mert változó a ciklusom és így napra pontosan tudom a köv. mensi napját. Védekezünk óvszerrel.

Pé reggelén megfeledkeztünk magunkról, és csak az együttlét végére húztuk fel az óvszert. Hétfőn vagy kedden kellett volna megjönnie. Egyik mensi előtti tünetem (mellfeszülés, hasszurka, pattanások, vizes folyás) sem jelentkezett, így nem lepődtem meg, hogy nem jött meg. A hőm azóta egy picit csökkent, de ennél jóval nagyobb hőleesés után szokott megjönni. Eddig mindig a mensi napjára leesett 37-37,3 közé. Ma akartam tesztet venni, de hajnalban arra ébredtem, hogy megjött, viszont a hőm 37,5. Normális piros vérzés, csak az furcsa, hogy egy kicsit sem darabos és egyáltalán nem görcsölök. Ált. erős görcseim vannak, most nem is érzem, hogy vérzek. Fogalmam sincs, mi lehet ez. Adnátok tanácsot? Vegyek egyáltalán tesztet? A terhességen/vetélésen kívül még eszembe jutott a ciszta lehetősége is.

Örülnék a babának, ha lenne, bár elég rossz lenne az időzítés.


Mostani ciklusom (magas az alaphőm, tudok róla)

[link]


Összehasonlításnak az előző ciklusom

[link]


2012. aug. 30. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tesztelj. Lehet, hogy volt baba...
2012. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi esélye van, hogy terhes vagy.
2012. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kiegészíteném. Én is jártam úgy hogy csak mensi közben ment le a hőm, holott előtte mindig aznap ment mikor megjött.

Persze vannak extrém esetek is.

2012. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes! De tényleg magas az alaphőd! Ha nem akartok babád, miért méred a hődet?
2012. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért hőmérőzök, mert a ciklusaim hossza 3-8 hét között változik. Hülyére aggódnám magam, hogy most csak hosszú ciklusom van, vagy tényleg késik.

4 év alatt még sosem volt ilyen, hogy 14. dpo-n ne jött volna meg.

2012. aug. 30. 09:51
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megyek tesztet venni.

Reggel 6-kor tettem be új tampont, az előbb cseréltem ki, és tiszta volt. Teljesen elállt a vérzése. Ez egyre furcsább. Ha 17 napja volt pé-m, akkor ugye kimutatja a teszt napközben is?

2012. aug. 30. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Vszínűleg ki. De ha negatív, holnap reggel csinálj még egyet.
2012. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív lett. Szerintem volt valami és elment, mert ez az egész elég szokatlan. Azóta még egyszer jött egy adag vér. Normális mensikor még sosem volt ilyen, hogy vérzek aztán órákig semmi, majd pár percig újra vérzek. Ha netalántán lenne még valami fejlemény, akkor megírom majd.
2012. aug. 30. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!