Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja? Magas tesztoszte...

Mi okozhatja? Magas tesztoszteron szint, alacsony progeszteron, magas kortizol, magas terheléses vércukor?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Hívtam is őket, de sajnos már novemberig teljesen be van táblázva!!! :( Addig nem akarok várni!! Szeretném minél előbb elkezdeni a kezelést... Van valami más ötleted? Nőgyógyász ha ért hozzá, nem tudja felírni a gyógyszert ha viszem neki a leletemet?
2012. aug. 31. 11:40
 22/35 anonim ***** válasza:
A mensmentisben vannak más dokik is ők Tűű irányítása alatt dolgoznak. Ajánlom Breyer vagy rencz doktornőt kérdezd meg kihez van előbb időpont.
2012. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, hétfőn telefonálok, és megpróbálok mielőbb időpontot kérni Rencz vagy Breyer doktornőhöz...

A sportolást ma délután már el is kezdtem, a diétát is próbálgatom addig is amíg nem kapok gyógyszert.

A sportot heti hány alkalommal kell űzni, hogy hatásos legyen? Heti 2-3 1 órás alkalom elegendő kezdésképpen?

Köszi

2012. aug. 31. 17:08
 24/35 anonim ***** válasza:
heti minimum 4 nap 40 percet szoktak javasolni.
2012. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Huhhh, értem. És ez lehet bármi, igaz? Akár biciklizés, akár tornatermi óra, a lényeg a mozgás gondolom...

Az utóbbi évben szinte semmit sem sportoltam, akkor fel kell kötnöm a gatyát!!! Biztos nagyon megterhelő lesz az elején, de majdcsak megszokom...Sajnos ez van, muszáj lesz, az egészségem a tét!

2012. aug. 31. 20:40
 26/35 A kérdező kommentje:
Az étkezéseknél pedig ha jól értelmeztem, akkor a cukrot kell kihagyni, a fehér liszttel készült dolgokat, és kevés szénhidrátot bevinni, igaz?
2012. aug. 31. 20:55
 27/35 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy de a kardio a legjobb. Torna és bicaj az teljesen jó.

Kajánál meg van szabva egyénre szabottan hogy milyen elosztásban kell enni. Ha valaki sovány akkor általában napi 220g ch-t kell enni 5 felé osztva 40-30-70-30-40-10


Reggelire csak lassu ch-t lehet enni uszira fele gyors fele lassú, ebédre minimum 60g lassu max 10 gyors de lehet mind lassú, uzsira lehet csak gyors vacsira és utóvacsira csak lassú.


Lassú ch: teljekirölésű kenyér ( minimum 70% tk liszt), durum tészta, korpás keksz basmati vagy barna rizs.


Gyors: gyümölcsökdibaetikus sütik, gyümijoghurtok és tejtermékek.


tilos: cukor, fehér liszt, szőlő,g.dinnye, aszalt gyümi.


Így hirtelen ezek jutnak eszembe.

2012. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Huhh, ezt sem lesz könnyű betartani, de próbálkozom.

Még azt kérdezném, hogy neked melyik gyógyszert írták fel? Meforal vagy Metformin? Ezeket majd terhesség alatt is lehet szedni? Van különbség a kettő között? Nekem melyiket írják majd fel? Ezt lehet tudni?

Nagyon szépen köszönöm a segítséged!!! :)

2012. szept. 1. 07:21
 29/35 anonim ***** válasza:
Én meforalt szedek a terhesség 34. hetén hagytam abba. Ha te vékony vagy akkor vagy merckformin xr-t fogsz kapni (ez egy retard kapszula naponta egyszer kell bevenni az egész adagot, vagy motsanában az eucerast is szokták ami egy összetett készítmény.
2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged, hálás vagyok!
2012. szept. 1. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!