Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó nőgyógyász dokit keresek...

Jó nőgyógyász dokit keresek Nagyatádon /Somogy megye/? Mi lehet a baj velem, amiért nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés

Szeptemberre tervezzük a párommal, hogy elmennénk egy részletes kivizsgálásra, mert valamiért nem nagyon sikerül a baba.

Az utolsó görbém ilyen lett, pedig iszom a cickát és palástfűvet is:

[link]

A ciklusaim pontosnak mondhatók kb. 24-25 napra jön meg.


2009. júl. 27. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én Kaposváron dr Rák Tiborhoz járok, meg vagyok elégedve nagyon kedves és segit mindenben ,mi is régota várunk babára.
2009. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel 6 hónapi próbálkozás után úgy döntöttünk, hogy elmegyünk kivizsgálásra, mert valami gáz van, hogy nem sikerül! A férjemmel kezdtük spermavizsgálat, vele minden rendbe volt! Utána jöttem én, hormonvizsgálat, peteérés stb. velem is minden rendben! Kérdem a dokit, ha mindkettőnkkel minden rendben, akkor mi a baj? Erre mondja, hogy a következő vizsgálat az összeférhetetlenségi vizsgálat. Na itt volt kutya elásva! Kiderült, hogy a szervezetem megölte a spermát idő előtt! Tehát hiába csináljuk, akkor sem lesz természetesen baba! Inszemre megyünk szeptemberbe! Tehát én azt javaslom, hogy érdemes kivizsgálatani magát az embernek előbb! Sok sikert neketek!
2009. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!