Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha aug.24-én...

Lehetek-e terhes, ha aug.24-én szexeltünk a párommal és 25. -én megjött a menszeszem (korábban mint kellett volna,3 nappal) és mostanság (aug. Vége - szept.1) hányingerem van és nem kívánom a kedvenc sajtom?

Figyelt kérdés

(mensim megvolt rendesen kb 4-5 napig ahogy szokott)

17/L



2012. szept. 1. 20:16
 1/10 anonim válasza:
30%
Szia..Szerintem biztonság kedvéért csinálj egy terhességi tesztet... Az a biztos..
2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy (pl most este) hőemelkedésem is van
2012. szept. 1. 20:27
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, de még várok, nem akarok fölöslegesen tesztet venni, ha esetleg késik a következő mensim vagy egyéb tünet lesz biztos veszek tesztet
2012. szept. 1. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem vagy terhes. Egyrészt megjött a menzeszed, másrészről még túl korai ahhoz, hogy ilyen tüneteket okozzon. Ha teherbe is estél, még csak most történne a beágyazódás, és a tünetek csak azután kezdődnek. Inkább valami vírus bujkálhat benned, az indokolja a hányingert is, és a hőemelkedést is.
2012. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még mindig hányinger gyötör, pedig már szept 11 van és néha mintha szúrkálna a hasam alul, valamint elég gyakran kell pisilnem..kissé aggaszt ez a helyzet, de jövőhét vége fele már meg kell jönnie és egyébként köszönöm az előző választ is
2012. szept. 11. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2012. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már bebeszéled magadnak a tüneteket...
2012. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg így van, de szerintem ha nem terhes vagyok akkor inkább más bajom lehet, vírus, baktérium vagy nem tudom mi okozhat ilyesmit még, mert nem gondolok erre a nap 24 órájában hanem akkor jut eszembe amikor rosszul vagyok
2012. szept. 16. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi újság, megjött azóta?
2012. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen megjött, hála a jó égnek. szerintem az lehet az oka, hogy még alakulok némileg külsőleg-belsőleg és azért vannak kicsit másabb érzeteim a menstruációk között, sőt még előbb is megjött akkor
2012. nov. 11. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!