Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havin, gumi nélkül, nem...

Havin, gumi nélkül, nem eresztettem bele. Gond lehet?

Figyelt kérdés
Szóval csajom havin már 4-5.-ik napja. Gumi nélkül csináltuk... nem engedtem bele... már régebben is volt hogy leesett a gumi és nem engedtem bele... akkor sem volt gond, most lehet-e? Mármint sokan mondták hogy havin még könyebb teherbe esni :|
2009. júl. 28. 00:47
 1/8 anonim válasza:
0%
neaggodjatok.. ha előtte szopott 1 kicsit..akkor még előváladék..sem..kerülhetett bele.. a hüvelybe.. am sem..:)
2009. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
22%

hát én is úgy tudom, hogy könnyebb...

de ha nem mentél el benne, akkor általában nem túl nagy az esélye a terhességnek!!! szóval ne aggódj, szerintem nincs miért!

2009. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Épp ez az, hogy nehezebb..

Kétlem, hogy probléma lenne.

2009. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Utálom a felelőtlen kérdezőket és válaszadókat.

Az ötödik nap már a legutolsó, általában egy kis kosz-szerű valami jön már csak ki, ekkor már jóval nagyobb az esélye a teherbeesésnek, ráadásul az előváladék képződik, képzeld még szex alatt is, nem csak előtte.

IGEN, LEHET TERHES.

És az, hogy egyszer nem lett az, még nem jelenti, hogy máskor nem fog teherbeesni. Hacsak nem szeretnétek gyereket védekezzetek, most imádkozzatok egy sort, készüljetek fel a legrosszabbra, vegyetek egy tesztet pár nap múlva. És kívánom, ha teherbeesik 'véletlenül', és elvetetitek, te sose lehess apuka, ő meg sose anyuka, mert ilyen emberek nem érdemelnek meg egy gyereket.

2009. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

énsem vagyok szakemberrel ezzel kapcsolatban, de ugyvélem nagyon minimális az esélye a teherbeesésnek.

ugyyan mondják többen is h előváladéktól lehet terhes a lány, mivel tartalmazhat spermiumot. Igen, ez mind feltételes módban van, kis eséllyel némelyikben lehetséges, mig magában az ondoban biztosan van...

és mivel nem került a szervezetébe, de előváladék lehetséges, amiben nem feltétlenül van spermium, az a kevés a hüvelyben felszivodhat, és rohadtul kevés az esélye h egyáltalán eljusson az a petefészekbe

aki akar beleköthet ebbe és tényekkel igazolhatja h hány % eséllyel hány ffi előváladékában található spermium, és h lány van aki képes ettől megtermékenyülni és emnyni az esélye h ez a 2 összekerül és teherbe esik

ha vki unatkozik ki is számithatja

2009. júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mensi alatt sem jellemző, és az előváladékben sem jellemző, hogy annyi vín, hogy teherbeessen a lány. de ez is csak feltételes, ha mégis az lesz a baarátnőd nem fog vígasztalni, hogy kevés volt az esély rá. azt mondom legközelebb hamarabb kérdezz, most csak találgatunk, te meg izgulsz
2009. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :) mivel már csináltuk gumi nélkül egyszer mert lecsúszott és nem volt gond akkor gondolom most sem lehet
2009. aug. 4. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd nyugtasd magad ezzel, ha babaruhákat nézegettek.
2009. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!