Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes ha...

Ugye nem lehetek terhes ha menstruálok?

Figyelt kérdés
segitsetek légyszi!!elég hülye kérdés ez így...csak van néha 1-2 csepp előtej....már van 1 babám másfél éves..de már rég nem szopik...hogy térhet vissza akkor még ez a kevés tej is??segits kérlek!!kétségbe vagyok esve!
2009. júl. 28. 12:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ritka, de megesik. Ne ess kétségbe, hanem menj dokihoz.
2009. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
62%
háááát sajnos de... én is közben estem teherbe, szerintem mielőbb menj el dokihoz.
2009. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hát kösz hogy válaszoltatok...csak nagyon félek...nem akarok még 1 gyereket.....nem is tudom mit tegyek...félek elmenni az orvoshoz
2009. júl. 28. 12:38
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nem kell feltétlen orvoshoz menni. Terhesteszt. A legtöbb a mensi után 2-3 héttel már tud eredményt mutatni.(elméletileg az elmaradt mensi után ; de lehetséges terhesség alatti menzesz!)

2009. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Csinálj egy tesztet és kiderül. Amúgy meg nem kell félned egy felnőtt családos anya nem ijed meg attól hogy mi van ha terhes. Gondolom nem 15 vagy ráadásul van egy másfél éves gyermeket, ha jön a tesó akkor mi van?
2009. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem 15 vagyok hanem 23 de még korai lenne a második gyerekhez...hu hát ha az vagyok nem tudom mi lesz..meghalok esküszöm...
2009. júl. 28. 14:26
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha mégis terhes vagy, akkor nagyon jó dolga lesz a másfél éves kicsidnek, mert akkora tesója lehet, akivel tud majd együtt játszani, később pedig tud majd rá számítani mindenben!

Csinálj egy tesztet, és örülj egyszerűen, ha pozitív!


egy 40. hetes kismama

2009. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ja, és pedagógus vagyok, kicsikkel foglalkozom, és látom azokat is, akiknek nincs tesójuk, és nagyon vágynak rá....

az egyikük múltkor azt mondta a másiknak:

"de neked legalább van tesód..."

2009. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyugi már ne parázz. Egyik ismerősöm 15 évesen két családos anya lett. Keresztanyám 16 évesen szült először. Én 18 vagyok. Igaz még nincs gyerekem de lett volna ha nem hal el a terhességem. Nagybátyám felesége 22 évesen lett két gyerekes anyuka neki is másfél év van a fiai közt. És ők mind jól megvannak. Szóval nyugi hidd csak el ahol egy felnő ott kettő is. Amúgy meg nem is biztos hogy terhes vagy.
2009. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az őszinteséget,meg a biztatást...de nem akarok még 1 gyereket...nagy gondban leszek ha most az vagyok...
2009. júl. 28. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!