Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "6 hónap próbálkozás az...

"6 hónap próbálkozás az semmi"? A dokim szerint legalábbis. Ennyi idő után is lehet még, hogy nincs semmi probléma, és egyszer csak mégis sikerül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 és fél évig vártunk a babára, ahhoz képest a 6 hónap tényleg semmi. Csak ne akarjátok olyan nagyon, mi már feladtuk az egészet, és akkor sikerült.
2009. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy év sikertelen próbálkozás után küldenek csak különböző vizsgálatokra, az esetleges meddőség megállapítására. Ehhez képest a 6 hónap "nem sok". És valóban nem szabad görcsösen akarni. Kitartás, sikerülni fog, drukkolok:)
2009. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30 éves kor alatt nem gond, csak egy év hiábavalóság. Felette fél év indokolttá teszi, hogy utánanézzetek, van-e gond valamelyikőtöknél. Megjegyzem, a férfiak vizsgálata sokkal gyorsabb, fájdalommentes, egyszerűbb, azzal érdemes kezdeni.Lehet, hogy semmi baj, csak így jött össze. (Kívánom!)
2009. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a hetedik honapba sikerült.Hátha nektek is.Drukkolok.6 hetes k.m.
2009. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 6 hónap az ú.n. "átlag".
2009. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggodsz, beszéld meg a nőgyógyászoddal hogy szeretnéd magad kivizsgáltatni, ad neked beutalot egy meddőségibe, de ott ha kérdezik azt kell mondani hogy már eltelt az 1 év! Nekem is ezt csinálta a dokim!
2009. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Mondjuk nekem havim sincs!

2009. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :) Azt mondta a doki, ha most sem jön össze, a következő hónapban megnézi, van-e tüszőrepedés, meg ad beutalót a páromnak az andrológiára. Majd meglátjuk, de addig is legalább tudom, hogy ha gond van, a vizsgálatokon kiderül majd. Amúgy MÁR nem akarjuk görcsösen, csak elkeserítő, h másnak sikerül, nekünk meg nem... :(
2009. júl. 29. 07:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, hidd el jönni fog a baba, csak még várat magára! Mi 8 hónapja próbálkozunk és semmi. Menjetek el pihenni, kikapcsolodni az általában jót tesz!
2009. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!