Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maradhatok-e terhes hogyha...

Nma kérdése:

Maradhatok-e terhes hogyha kozben petefeszekgyulladasom van?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy volt e mar valaki akinek petefeszekgyuladasa volt es kozben terhes lett? Ugyanis azt olvastam hogy a petefeszekgyulladas meddoseghez is vezethet es ekkor nagyon megijedtem mert nekem nemreg diagnosztizaltak ilyen betegseget amire kezelest is kaptam de sajnos az alhasi fajdalom mindig visszater.

2012. szept. 4. 12:54
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Hát,remélem nem nagyon lesz ez megterhelő Neked,de talán van bennünk valami közös. :) Remélem segíthetek.

Engem 2007ben műtöttek meg,vakbél gyanúval ,kivették,kiderült később,hogy csak petefészek gyulladásom volt,de a műtét után elmúlt az alhasi fájdalom. Nos,a lényeg :),azóta rendszertelen lett a ciklus (27,28,29,30 naposak),nem nagyon tudom mikor van pontosan peteérésem,mert a hasi fájdalom néha néha előjön.Elmentem orvoshoz,azt mondta minden rendben,de a gyulladás ami anno volt,amiatt nehéz lesz teherbe esnem,és ha sikerül is,nem biztos h megmarad.Nagyon magam alatt voltam.A párommal 6 hónapja vagyunk együtt,és múlt hónapban a mensi elmúlása után a 10. napon volt egy enyhe rózsaszínes vérezgetésem,azt hittem megint gyulladás van a dologban,a peteérésem a 12.napon volt,és hála az égnek 19.-én nem jött meg,egyből doki!!Kiderült,hogy babás vagyok,és sajnos visszatért a gyulladás is :( . Nagyon figyelek most,minden rezdülésemre. :D Baba megvan még,a gyulladásra kaptam gyógyszert,és ami lehet most valamennyire megnyugtató lehet,a hasi fájdalmak is megmaradtak,ezzel azt mondom Neked,hogy nem vagy vele egyedül,csak ne félj!!!Bármennyire is nehéz!!!

Ha jól értettem terhes vagy,hanyadik hét? :)

2012. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bocsi,hogy beleszólok,de nekem most hamarabb jött meg, 20. napra,és egy hétig fájt lent jobb oldalon,abból az egy hétből 3-4 napig csak ha úgy mozdultam. Fájt a petefészkemnél,azt hittem,hogy ez a peteérés,na de ddig érezni? És most hamarabb is jött meg,és kevesebb,mint szokott lenni. Még néha érzem,kicsit olyan,mintha égne ott bent. Én is arra gondolok,hogy valami gyulladás lehet,és hogy azért is jött meg hamarabb. Jövőhéten akarok menni orvoshoz,mert most felesleges,mivel megvan,úgyse tud se rákszűrést csinálni,se semmit. Az a fájdalom már megszűnt,csak most zavar,hogy miért jött meg hamarabb,és miért ilyen kevés. De ugyanúgy görcsöl a hasam,mint amikor megvan. Ti is ezt éreztétek?
2012. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves utolsó :) priviben írok
2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!