Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit gyógyszer szedése...

Clostylbegit gyógyszer szedése és tüszőrepesztő injekció után bárki észlelt-e különbséget a megszokott menzeszhez képest?

Figyelt kérdés
Sajnos a baba nem jött össze, viszont nagyon kemény hasfájásaim voltak egész napos hányingerrel, és a megszokott négy nap helyett 1 napig volt meg plusz egy fél nap barnázás. AZt hittem, baba, ma teszteltem, de negatív lett. viszont ezek a mellékhatások borzasztóak:-(
2009. júl. 28. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szept-től,dec.-ig szedtem Clostit,tüszőrepesztő szúri nélküli pé-m volt,de akkoriban megváltozott tőle a ciklusom,alig véreztem,sőt,barnázgattam egy napig,aztán kb.két nap alig vérzésem volt,és fájdogált a pocim.terhes tesztem term.en negatív volt,és elmentem a dokimhoz uh-ra aki azt mondta,sajnos a Closti mellékhatása,hogy elvékonyítja a méhnyálkahártyát,ez miatt volt kevés a vérzésem,pedig peteérésem meg gyönyörű lett tőle. Most áprilistól szedem,napi 1-et, és mivel inszemes vagyok,kapok tüszőrepesztőt is. (Decapeptyl inj-t), most viszont már gyönyörű a méhnyálkahártya méretem a ciklus közepén, 8-10 mm-es, és kotta szépen barnázás nélküli mensim van, ami 4 napig tart. tehát nekem így változott a ciklusom a Closti szedése alatt. Legjobbakat kívánom Neked,és mielőbbi babásodást. Én jövő héten már a 4.inszemre megyek,ha ez sem sikerül,lombik lesz.
2009. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm a választ, akkor már a dokimat nem kell emiatt felhívni:-)

viszont akkor azt nem értem, hogyha nagyon vékony a mnyh, akkor nem is lehet baba! vagy a menszeszre vékonyodik vissza? tudod esetleg.

egy kalappal Neked! én mindenkiért szorítok, akinek nem jön össze a baba, mert borzasztó érzés. az nem is tudja, akinek 1-2 hónapon belül sikerül:-(

2009. júl. 28. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,sajnos a vékony méhnyálkahártya miatt a beágyazódás nem sikerülhet:( mondjuk én nem kaptam progeszteron pótlást sosem, sem Duphastont,sem Utrogestant. viszont sok fehérjedús ételt fogyasztottam, nem tudom,ennek köszönhetem e,de látod a mostani Closti szedése alatt a méhnyálkahártyám szépen regenerálódott,mostanra félidőre ovuláció előtt már eléri a 8-10 mm-t. Nagyon drukkolok Neked,a Closti sokaknak segített már:)
2009. júl. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!