Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön a baba! Ti...

Akiknek nem jön a baba! Ti nem kaptok idegbajt attól, hogy mindenből arra következtetnek az ismerősök, hogy na biztos terhesek vagytok és utalgatnak?

Figyelt kérdés
Na például el akarsz mondani valamit neki, mondod, h mondani akarok valamit, erre rögtön sejtelmes mosoly...
2012. szept. 5. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
De, igen, főleg, hogy még nem jöhet, mert kezelés alatt állok. De másokkal ezt nem osztjuk meg részleteiben, ezért jönnek a találgatások. Ha csak elkezdek úgy egy mondatot, hogy "képzeld..", már jön a tipp: "terhes vagy?"... és utána a szívszorító érzés, hogy "jah, persze, álmaimban..." Sajnos ez ilyen. Te hogy bírod?
2012. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na látom, érted, miről beszélek :( Nagyon rosszul viselem :(
2012. szept. 5. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már van baba, de mikor nem volt, mindig ezzel jöttek, pedig tudták, hogy szeretnénk, de még nem lehet... Jött a -terhes vagy? mondat, meg a válaszom, hogy -igen, gondterhes...
2012. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 éve küzdünk ezzel. Első babánkra várunk, eddig hiába. Nálunk is ez van. Mindenki azzal szekál, ha véletlen hízok 1-2 kilót, hogy na sikerült végre. Bárkivel találkozok az az első kérdése, hogy terhes vagyok-e már. Annyira utálom! Anyosomék, azzzal jönnek mindig, hogy ha nem lehet gyerekem akkor miért kötöm magamhoz a fiukat, inkább hagyjam el. Most mind a ketten nagyon izgulunk, mert most lesz szombaton vagy hétfőn az első inszeminációnk.
2012. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Basszus.. 4-es válaszoló ez nagyon durva, elismerésem, h bírod még :S Sok sikert nektek!

Gondterhes, ez tetszik :)

2012. szept. 5. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, de bármit elviselek, mert nagyon szeretnék már kismama lenni. Nem szabad velük foglalkozni! A pároddal és magaddal kell törődni, mindenki mást le kell tojni.
2012. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől én is falnak megyek, ráadásul a barátaim (a legközelibbek, akiket beavattam) meg család, nem hiszik el hogy gond van. Azt mondják azért nem sikerül, mert görcsösen akarom, ami nem igaz, mert volt idő mikor egyáltalán nem is foglalkoztam a dologgal, két év után meg jóhogy teszek mást is mint várom a sült galambot.

Szóval ha megkérdezik hogy vagyok, csak annyit mondhatok hogy jól, mert ha fáj a fejem, fáradt vagyok, megy a hasam, mert elkaptam valamit, akkor már mondják hogy na, terhes vagy. És nem tudok őket meggyőzni arról hogy nem. Hiába mondom hogy épp megvan, ááá a szomszédasszonynak is megvolt, 3 hónapig... Aztán meg csodálkoznak hogy tényleg nem...

De baromira fáj mikor így tippelgetnek, mintha kést forgatnának bennem. :(

2012. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te szegény :(
2012. szept. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!