Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy bebeszélem...

Létezik, hogy bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Már több hete érzem magamon, hogy valami nem olyan,mint régen.

Álomkóros vagyok napközben, éjjel nem tudok aludni, sokat eszem, de van amitől felfordul a gyomrom.

Hányinger, émelygés...

A hajam hullik, az ínyem vérzik, a méhemet nehéznek érzem, olyan "mindjár megjön" érzésem már lassan 3 hete.

A derekam le akar szakdni.


Viszon menstruálok...az utóbbi 3 hete rövidebb volt és kb. 1 héttel hamarabb jött, de nem csak maszatolás volt, igaz nem olyan erős, mint szokott lenni.


Lehet így is terhes, ha megvolt?


Óvszerrel védekezünk a férjemmel, de csak a végén használjuk...


Kicsit sem lenne gond, ha jönne a baba, SŐT...de teszelni meg nem merek,mert már így is tök hülyének érzem magam, mintha ennyire bebszélném már magamnak a terhességet :(


De ilyen tüneteket lehet ennyira aktívan prdukálni vagy tényleg lehet valami VALAKI?


2012. szept. 5. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!


Szerintem az agyad akarja nagyon a babát és produkálja a szervezeted ezt. Nem egyedi eset majdnem minden nőnél van ilyen. Sajnos nálam is.

Tesztet akkor csinálj ha ebben a hónapban késik illetve ha a vérzésed nem a megszokott módon zajlik.

Pl: barnázól csak, nem darabos a mensid. Akkor érdemes megcsinálni de szerintem amúgy nem.

De ha nagyon nem tudsz megnyugodni tesztelj egyet.

2012. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél bőven durvább tüneteket is beszéltem már be magamba. Nagyon nem szabad ennyire rákoncentrálni, mert csak csalódás lesz belőle.
2012. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!