Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az LH tesztjeimet?...

Megnéznétek az LH tesztjeimet? Vajon mitől lehet ez? Ezek pozitívak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Hétfő óta minden nap,pozitívak a tesztjeim,ebbe csak az az érdekes,hogy jövő hét szerdára nem várom.Lehet késői peteérés?De akkor is miért pozitív már 4. napja.Valakinek valami ötlete?

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 6. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem egy hétig volt pozitív amikor két tüszőm érett, épp uh-n nézték így biztosra tudom..de ez középidőben volt nem mensi előtti héten..viszont amikor terhes lettem jóstesztnek használtam ovu tesztet, egy héttel mensi előtt kezdtem el tesztelni..napról napra erősebb lett a csík és a nemvárt előtt pár nappal már egyformák voltak a csíkok, mint a te teszteden..szóval nem lehet ,hogy babás vagy? amikor jósteszteltem és láttam a pozi ovu teszteket akkor csináltam hcg tesztet is és halványan már az is pozi volt.
2012. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én lennék a világ legboldogabb embere,ha kiderülne,hogy terhes vagyok.Tesztelni még nem szeretnék,hiszen még majdnem egy hét van a nem vártig!Őszinte leszek azért álltam neki ovu tesztelni mert furcsán érzem magam.Állandóan fáradt vagyok,görcsölget a hasam,hányingerem van,nem kívánok enni.DE valószínű,hogy ezek nem babás tünetek mert még sok időm van!
2012. szept. 6. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a tesztek nem mind pozitívak! Legalábbis az első és a harmadik teszt tuti nem az. Az lh-teszt csak akkor számít pozitívnak, ha legalbb olyan erős a tesztcsík vagy még erősebb inkább, mint a kontrollcsík!

Amúgy meg a sokáig pozitív lh-teszt PCO-soknak is szokott lenni.

Én is ovuteszteltem amikor próbálkoztunk és az első hónapban azt hittem egy tesztemre,hogy pozitív, mert csak egy picit volt halványabb a kontrollcsíknál. Nagyon picit. De abban a hónapban nem is sikerült, lehet nem is volt peteérésem akkor. A következő hónapban, amikor újra csináltam, akkor már láttam milyen egy igazi pozitív teszt, szemmel láthatóan erősebb volt a tesztcsík Siekrület is abban a hónapban:)

2012. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már nagyon régen ezt a tesztet használom,minden hónapban.28 naposak a ciklusaim a 15.-16.-ik napon szokott pozitív lenni utána egyértelmű negatív.Használtam már jós tesztként is mensi előtt 4-5 nappal de mindig abszolút negatív volt,tehát a teszt csík alig vagy egyáltalán nem látszott.Nekem ezzel a tesztel soha se volt erősebb a teszt csíkom, mint most.
2012. szept. 6. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

De hidd el, ez nem pozitív. Milyen teszt ez?

Sajna akkor az is lehet,jogy nincs ovud, csak próbálkozik a szervezeted.

2012. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az első 2 pozitív (de a második az erősebb), a harmadik az tuti nem. 2 napig meg simán lehet az, normál ciklusnál is, nekem is így volt az előzőben, teherbe is estem. :)

Ha több napig pozitív, annak okai lehetnek:

1. PCOS - de ilyenkor szinte az egész ciklusban pozitív, vagy majdnem pozitív

2. terhesség, és a hcg-t jelzi

3. nem sikerül megrepednie a tűszőnek, de kitartóan próbálkozik a szervezeted

4. egymás után 2 tűsző reped (ritka, de ugye előfordul, kétpetéjű ikrek így lesznek)

2012. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ovum biztos,hogy van mert Uh-n nézi a dokim.
2012. szept. 6. 18:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Az első két tesztet reggeli első pisiből csináltam a 3.-at sajnos csak délbe sikerült.Talán én is arra gyanakszom,hogy extra peteérésem volt.De azért majd még holnap reggel is csinálok egyet aztán meglátjuk!
2012. szept. 6. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ovuteszteket nem szabad első pisiből csinálni!!!! Vagyis szabadni szabad, csak nem érdemes, mert az LH szint napközben a legmagasabb, rajta is szokott lenni a használati utasításon. Délelőtt 10 előtt ne csináld, és késő este sem. Általában a délutánt javasolják, úgy hogy előtte lévő 2-3 órában csak keveset igyál. Viszont ha reggeliből lettek ilyen erősek, akkor esélyes lehet, hogy hcg-t mutatnak, mert az meg a reggeliben van a legnagyobb koncentrációban jelen.
2012. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, első válaszoló vagyok ismét..nos olvastam itt a hsz-eket..az én ovu tesztjeim sem voltak soha erősebbek , netes tesztek sem és a bolti ovu teszt sem..mindig a kontrolhoz kell viszonyítani és ahhoz képest nézni..szerintem ezek pozik..az enyémekből kiindúlva..akkor is ilyenek voltak a tesztjeim amikor doki uh-val igazolta a tüszőérést-repedést..szóval na..viszont én mindig délután csináltam mert a tájékoztatóba az van írva akkor kell..nem reggel..azt akarom még kérdezni, hogy mi a helyzet azóta veled..teszteltél ?
2012. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!