Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval, ha menstruáció előtt...

Szóval, ha menstruáció előtt (1 héttel) barnázás van, akkor megtermékenyültem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

,,Az a barnázás, amely az esedékes menstruáció előtt 1 héttel jelentkezik és nem tart tovább egy napnál, un. beágyazódási barnázás! Azért is hívjuk így, mert ilyenkor ágyazódik be a megtermékenyített petesejt a méhnyálkahártyába. Illetve azért is történhet ilyenkor barnázás, mert ilyenkor egy nagyon rövid időre megemelkedik az ösztrogén szint és hirtelen egy pillanatra leesik a progeszteron szint, közvetlen mielőtt a sárgatest átvenné a progeszterontermelést. A sárgatest akkor veszi át a progeszterontermelést, amikor a megtermékenyített petesejt azt az üzenetet adja a szervezetben, hogy megtörtént a terhesség létrejötte és ezért mindenképpen meg kell tartani a méhnyálkahártyát! Fontos megjegyezni, hogy több napig tartó barnázás véletlenül sem jelent beágyazódási barnázást! "


És ha éppen ovulációm van és akkor barnázok vagy 3 napig? Az is beágyazódás vagy ovu vérzés?

Nem értem, valaki adhatna felvilágosítást! :)


2012. szept. 6. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy ovud van?
2012. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de elvileg akkor szoktak egy kicsit barnázni a lányok amiatt gondoltam, hogy lehet ovu vérzés volt, mivel még a ciklus.hu is azt írta akkor volt.

Mondjuk eléggé kiszámíthatatlan a ciklusom, mivel mindig más időben jön meg, szóval kitudja, hogy akkor volt-e ovum.

2012. szept. 7. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha akkor volt ovud akkor talän lehet ovu verzes is,beägyazodäsos verzes csak akkor van ha joidöben voltatok együtt es az is csak az aktus utän kb 12 nappal,ez vältozo.
2012. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!