Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni az időn...

Mennyire lehet hinni az időn túli pozitív teszteknek?

Figyelt kérdés
Régebben egyetlenegy tesztem sem lett időn túl pozitív, most viszont igen. Tegnap kellett volna megjönnie.
2012. szept. 9. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt olvastam hogy bizony lehet hinni neki.Nekem sosem volt időn túli a tesztem.

[link]


"Ha két csík van a teszten, de halványak, attól még terhes vagy. Téves pozitív teszt nincs. Akkor is terhes vagy, ha csak 10 perc múlva jelenik meg a másik vonal....." így kezdődik olvasd tovább. :)

2012. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a linket!! :) bár igaz lenne, 2 éve próbálkozunk :) köszönöm szépen még egyszer! :)
2012. szept. 9. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:
na nekem 2 órával jelent meg egy nagyon halvány 2.csík nem megfelelő helyen,megijedtem nagyon,mert nem tervezek gyereket.Elmentem nődokihoz,terhesség jelét sem találta,ennek már 4 hónapja,azóta se találtak semmit,csak cisztát
2012. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem a jó helyen van a csík. sajnálom a cisztát :(
2012. szept. 9. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:

OFF:ki pontozott le már megint?én csak saját véleményemet írtam...attól,hogy nem tervezek gyereket,még éppúgy hasznára lehetek a társadalomnak....

Cisztára november környékén műtenek

2012. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve várjuk a csodát.Eddig kb 8 db időn túli tesztem volt,persze mindíg megjött.Most az utóbbinál egy erős időn túli teszt és közben kiderült h a férjemnek nincs spermája.Hát ezek a tesztek furák.Kívánom neked,hogy baba legyen!!!
2012. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én időn túlim jelenleg 9 hónapos!:)
2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!