Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után NEM mutatja...

Mennyi idő után NEM mutatja már ki a terhességi teszt a terhességet? Kb. hanyadik héttől?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A hcg hormon az egész terhesség alatt termelődik, sőt még szülés után is marad még az anyai vérben 1-2 hétig.
2012. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
végig kimutatja a teszt a terhességet!..kis ideig még szülés után is lehet pozi a teszt
2012. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nos, ez egy igen jó kérdés, mert én bizony hallottam, hogy egy idő után már nem érdemes terhessgi tesztet csinálni, mert már nem mutatja ki a teszt. Nem tudom, hogy mikortól, de ezt biztosan állítom, hogy olvastam. Azért tudom, mert én későn vettem ésre, hogy babás vagyok és már nem mertem emiatt tesztet csináltatni.
2012. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

14. héttől.

Legalábbis nekem ezt mondták nőgyógyászat gyakorlaton:D

2012. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Itt egyébként egy görbe a HCG szint alakulásáról:

[link]

A terhességi hét az ugye az utolsó menzesz első napjától számolandó.

Teszttel kb. a 4. héttől lehet kimutatni (az ugye az aktus után két héttel van normál ciklus esetén).

Ha megnézed a görbét, akkor 4. héten már magasabban van a görbe, mint a terhesség második trimeszterétől.

Szóval a 14-15. hét reális.

2012. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is olvastam, ezért ki is próbáltam. 30+ hetes terhesen is pozitív volt a tesztem.
2012. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!