Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély hogy pozitív...

Van rá esély hogy pozitív lesz kettő negatív után? Többi lent.

Figyelt kérdés
Csináltam terhességi tesztet. Tegnap este egyet, ma reggel még egyet. Mindkettő teljesen negatív lett. Egy hét múlva esedékes a menstruációm. Várjak addig, vagy még pár napot, és csináljak még egyet? Lehet csak behallucináltam a tüneteket (mell feszessége, ingerlékenység, alhasi furcsa érzés) és nem vagyok terhes?
2012. szept. 12. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a peteérés után jelentkeznek ezek a tünetek és egészen elhúzódnak a menstruációig. A mell feszülésén, ingerlékenységen (ez ritkább de előfordul), alhasi görcsön kívül még felszoktam puffadni is.


Viszont nálam ez elég gyakran jelentkezik a menstruáció előtt, és terhes tutira nem vagyok.


Miből gondolod, hogy ezek a terhesség tünetei??

2012. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzelted, persze lehet, hogy nem, de ha nem jön meg időben akkor csinálj tesztet.
2012. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menstruácio előtt egy héttel teszteltél?az bőven korai,ebből még bármi lehet,várdd meg a nemvárt napját
2012. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon korán teszteltél.

Legalább azt várd meg, míg egyáltalán elmarad.

Előtte teljesen felesleges, mert ha az is vagy, nem biztos, hogy kimutatja, vagy csak halvány lesz, utána meg azon gondolkodsz, hogy most akkor az vagy vagy nem.

Nekem mielőtt megjött a menzeszem 1-másfél héttel, pontosan ilyen tüneteim voltak, mint neked. Mindig, minden hónapban.

Terhességi tünetek csak azután kezdtek el jelentkezni, amikor már a teszt is pozitívat mutatott, de van, ami még erre rá 2 héttel, pl. a hányinger, émelygés.

2012. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Nem szeretnék még terhes lenni, remélem nem leszek az.

Köszönöm a korrekt és kedves hangvételű válaszokat!!!!

2012. szept. 12. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nagyon koránt teszteltél. Ugyan is ha szabályosak a ciklusaid kb most jársz félidőben és még csak egy két nappal volt meg a beágyazódás illetve az is még csak most történne meg.

Várj legalább a nemvárt napjáig de utána is érdemes egy két napot várni, hogy tutira reális eredményt kapjál.

2012. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!