Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melleim égnek-bizseregnek-fájn...

Melleim égnek-bizseregnek-fájnak-viszketnek. Hasam szurkál, megjönérzés. BABÁS lehetek?

Figyelt kérdés

vasárnapra nem várom,és nagyon furcsának érzem magam.Melleimet legalábbis.Fáj a derekam,és émelygek néha.sűrű viselési ingerem van.a méhemnél szurkát érzek,és mindha megjönne.

magasan van a hőm 37.1.van reményem a babára??

légyszi válaszoljatok!!!


2009. júl. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy van reményed :):) Nagyon drukkolok neked :):) Majd írd meg az eredményt, ha tesztelsz :):)
2009. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ez van menszi előtt. Próbálj meg ne a babán ábrándozni, remélem te kellemesen fogsz most csalódni!
2009. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is olyan vagyok mint a második író..

Mensi előtt így vagyok,most is:(((((((((((((((((már tudom,hogy megjön:((((((((

2009. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez még bármi lehet, bár nekem is inkább mensit jelezne ez így együtt...
2009. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
POZITIV HALVÁNYAN A TESZTEM:-))))))))
2009. aug. 5. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Akkor neked sikerült!

Boldog babavárást!!

2009. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hasonló tüneteim vannak, mint a kérdezőnek. Fájó, égő, duzzadt mell. Alhasi szurkálódás, kisebb görcsök....számításaim szerint pont peteéréskor voltunk együtt a férjemmel! Ugye Nálam is minden esély megvan a bébire??? :) Amúgy holnapra nem várom....Hasonló érzéseim vannak, mint mensi előtt, de mégis más! :)
2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!