Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki szoptatás alatt már...

Van, aki szoptatás alatt már tervezte a kistesót, de nem volt menzesze?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam, lassan próbálkoznék (ő sem jött össze gyorsan/könnyen), de még nem jött meg szülés óta. Kissé tanácstalan vagyok, lehet ez annak a jele, hogy még nem érett rá a szervezetem?

Nem vagyok olyan fiatal, kis korkülönbségnek örülnék.

Járt még valaki így, hogy ezért várt a kistesóra, mert nem menstruált sokáig a szülés után?



2012. szept. 13. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves, még szopizik. Bár nekem március óta van mensim, de mégsem jön össze a tesó.Elenite az ovu teszt nem is mutatott semmit, most már igen, mégsem sikerült most sem. Sajnos a kislányom is inszeminációval jött össze. Le kéne választanom, de nincs szívem. Én is kis korkülönbséget szeretnék. Szoptatsz még? Ez nem derült ki. Mert ha igen, akkor a hormonok még nem rendeződtek, és ezért nem jött meg, nincs peteérés sem. Hamarosan gondolom meg kellene jönnie. Azért ha 1 éves koráig nem jönne meg, én elmennék orvoshoz helyedbe.Főleg ha már nem szoptatsz.
2012. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!