PG 53 vélemények?

Figyelt kérdés
Jó teszt? Megbízható? Vagy jobbak az 1x használatosak?

2012. szept. 14. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a "páfrányos", ugye?

Hát nekem össze-vissza mutatott mindent. Utána csináltam néhány hónapig azt, ami vizeletből mutatja ki. Nekem soha nem volt pozitív és ezt később az orvosi vizsgálatok is igazolták. Egyáltalán nem volt peteérésem, ezért kaptam injekciókat és most 1 hónapos a babám.

2012. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó és tényleg mutatja. Én egy ideje érzem a peteérést így tudtam tesztelni a tesztet :-D
2012. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kamu az egész
2012. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is azt gyanítom, h nincsen. Igazándiból egyik peteérés mutatót sem ismerem, ezért kérdezek véleményeket. Azt csak 1x kell megvenni és olyan, mint a lázmérő?
2012. szept. 15. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer kell megvenni, és onnantól örökös:)

Nekem nem vált be! Egyetlen egyszer mutatott páfrányosat, akkor kaptam is tüszőérlelő gyógyszert. Aztán a többi alkalommal nem mutatta, pedig azóta mindíg érlelik a tüszőket! Így azt is tudom, mikor repednek ki, mert többször kell nézni uh-val egy cikluson belül. Nekem akkor sem mutatott páfrányt, amikor végülis teherbe estem!!! Pedig néztem napi 2* a termékeny időszakban. Aztán 2 hét múlva mégis pozitívat teszteltem! VAn akinek beválik; és elvileg működnie is kéne... én nem szeretem.

2012. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem se vált be!!
2012. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grófházy ***** válasza:

nekem volt/van,és működött.

Itt szuszog a kiságyban a hercegnőm

Most eladó a mikroszkóp

nekünk már többet nem kell

2012. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megvettem, sosem volt páfrányos, holott volt pozitív ovu tesztem minden hónapban, de sokaknak bevált. Ki tudja..
2012. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!