Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal a menstruációm elött...

2 nappal a menstruációm elött együtt voltam a barátommal nem védekeztünk de nem belém élvezett! 2napra rá megjött. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (elöször) és most kellene megjönni a héten és még nem jött meg! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak azért van mert most kezdtem el szedni a gyogyszert és befolyásolja valamilyen szinten????
2008. máj. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba? Szóval, mikor vetted be a 21. tablettát? Mert az 1 hét szünetben bármikor megjöhet! Nekem mindig a 6. napon szokott, délelőtt 9-kor. :-)
2008. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes,... Gratulálok. Erre korábban kell gondolni. A fogamzásgátló csak akkor hat amikor már a 2. levelet kezded el szedni általában, és mivel elég alacsony hormontartalmúak ezért még folyamatos szedésnél is előfordul a terhesség. De amikor felírta a doki erre rá kellet volna kérdezz. Annyira buták vagytok. Remélem ha babás vagy szeretni fogod, vagy mielőbb intézkedj.
2008. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja igen az egyhetes szünetben kb a 4. nap után jön meg . úgyhogy lehet megúszod. 2. válaszoló-kiegészítés.
2008. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap vettem be az utólsó tablettát, szóval még van 3napom!!!
2008. máj. 15. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááát...nem mondanám iztosra,hogy nincs baba,de mivel megjött gyanítom a tabi az oka a dolognak.Amikor még én tabit szedtem,nekem is vasárnap fogyott el mindig a levél,és csütörtök hajnalban jött.Igaz én azon szerencsések közé tartozom,akiknek tabi nélkül is ugyanúgy percre pontosan 28 napos ciklusai voltak.

Szóval,kicsi az esélye,hogy babás vagy.Vannak olyanok,akik az első hónap után nem is menstruálnak,hanem csak a másodikban.Hogy megnyugodj csinálj egytesztet,mert akkor már több mint 3 hete babásnak kellene lenned,ezt már minden teszt kimutatja.


Illetve csak az anyai dorgálás,amit mindig oda kell írnom az ilyen kérdések végére: HA NEM AKARSZ BABÁT,AKKOR MIÉRT NEM VAGY KÉPES ÓVSZERT HASZNÁLNI!?!?!?!

2008. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még van 3 napod, igaz, akkor addig még simán megjöhet! Ne stresszelj! Ha megjött, akkor nincs baba! (1. válaszoló)
2008. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a "baleset" után megjött, akkor a baleset nem okozhatott babát. Inkább tényleg az a veszély áll fenn, hogy a tabletta még nem fejti ki a hatását, ha az első hónapban szeded (az első hónapra még szoktak ajánlani + védekezést)

Úgyhogy mindenképpen csinálj most egy tesztet, ha negatív, megnyugodhatsz, ha pozitív, akkor fordulj orvoshoz! Drukkolok, hogy ne legyen gond!

2008. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!