Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek több napja...

A barátnőmnek több napja késik, mekkora az esély, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 napja voltunk együtt utoljára, amikor "gumis balesetünk" volt, elszakadt a gumi. Én nem ejakuláltam, az előváladékban pedig minden bizonnyal nem volt spermium, hiszen aktus előtt voltam a mosdóban. 72 órás tablettás lehetőséget nem akartunk még egyszer játszani, mert erre már volt példa (májusban, bár akkor szerintem feleslegesen).

Barátnőmnek tegnap előtt kellett volna, hogy megjöjjön, azonban ez nem történt meg egészen idáig. Állítása szerint mindig pontosan jön neki.

Úgy tudom pont abban az időben volt a legnagyobb esélye arra, hogy teherbe essen amikor együtt is voltunk.

Szerintetek barátnőm lehet terhes? Igazából nagyon félek a dologtól... :(


2009. júl. 30. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Van némi esély, de ezt ti is tudjátok.
2009. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50 %! Vagy terhes, vagy nem... :) Vegyen egy tesztet és nem kell idegeskedni. Miből gondolod, hogy nem volt spermium az előváladékodban???? Attól, hogy előtte mosdóban voltál még lehet az előváladékban spermium.

Egyébként ha a barátnőd terhes, az nem 5 napja fogant, mivel a legtermékenyebb időszak félidőben, azaz a menzi előtt kb. 15 nappal van. Néhány napos késés bármitől lehet. Ha mégis most esett teherbe, akkor kb. 2 hét múlva fogja a teszt kimutatni. Ha 1 hetet késik, akkor mindenképpen érdemes tesztelni, dokihoz menni. Addig a doki sem nagyon tud mit mondani.

2009. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

végül 5 nap késés után megjött neki :)

2009. aug. 10. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!