Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hamar, és könnyen...

Hogy lehet hamar, és könnyen teherbe esni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


A ciklusod közepén,a 12-16. napot ágyban töltöd egy férfivel,akivel nem védekezel,éjjel-nappal szexeltek,elélvez benned.Esetleg lehet hőmérős módszerrel fokozni a dolgot.


*mondjuk ilyen kérdést ritkán látni itt :)

2009. júl. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, figyelj én is ki irtam már ezt a kérdést, nekem ajánlották azt is hogy párnázzam ki a csipőmet, hogy magasabban legyen, és akkor a sperma jobban be folyik, és pete éréskor tuti hogy teherbe esel, a pete érésed a menstruációd előtt 2 héttel van, hajrááá drukkolok neked,
2009. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy nem akarsz teherbe esni, nem is gondolsz rá, helyette megszervezel egy romantikus összebújós szexelős nyaralást távol a hétköznapi rohanástól, és élvezitek pároddal az életet :D
2009. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy max 15 éves vagy, nem akarsz gyereket, és lesz egy egyéjszakás kalandod egy pasival. Ellenkező esetben nekem lehetetlennek tűnik....34 vagyok, 6 hónapja próbálkozunk, elvileg egészséges pár vagyunk...úgyhogy szerintem nincs recept rá. De kivánom, hogy sikerüljön Neked-Nektek mihamarabb :)
2009. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Itt 1644 oldal szól erről és még mindig nem tudjuk.:)

Én mostanában az Istent kérdezgetem erről nem túl szép szövegkörnyezetben. Eltelt ugyanis 1 évem.

Neked szerencsésebb történetet kívánok!!

2009. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, vagyunk így egy páran, akik ezt szeretnék tudni...Nincs sajna tuti recept, mindannyian mások vagyunk! Van akinek bejönnek a "praktikák", van aki mindent hiába próbál, mégis hónapokat, éveket vár a csodára. Én is azt hittem, nekünk elsőre összejön, aztán mégis ez a 6. hónapunk :(
2009. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

07-31 08:38

válasz írójával értek egyet!

Ha 15 vagy, és nem is ismered a srácot!

2009. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!