Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-án kellene megjönnie....

Mezeine kérdése:

23-án kellene megjönnie. Furcsa tesztek. Terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnapi tesztem eldönthetetlen volt,a mai tesztem 10 perc után, mintha egészen haloványan de pozitív lenne.Ha a kettőt egymás mellé teszem akkor jól megfigyelve látható a különbség.A hőm hónaljban 36.8,a folyásom nagyon enyhén fehér krémes volt azután száraz voltam,ma újra észre vettem egy enyhe fehér folyást.A méhem görcsölget.
2012. szept. 18. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért tesztelsz 5-6 nappal a menzeszed aktuális időpontja előtt? Még jó, hogy eldönthetetlen az eredmény! Várd meg a 23-át, akkor tesztelj!
2012. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már a tegnapi is eldönthetetlen volt, a main meg látsz még egy vonalat halványan, akkor terhes vagy. Bár fura, hogy 10 perc után, ez az egyetlen, ami miatt kételkednék de azért 2. vonal nem szokott véletlenül megjelenni. Nekem mindkét gyereknél nagyon halvány volt a 2. az elsőnél azt hittem, az nem is csík, de az volt :)
2012. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, amit 1-es írt, jogos egyébként, nekem a mensi napján lett halvány, szóval én is várnék még, a folyás, görcsök még mensi előjelei is lehetnek, azokra nem adnék, csak a tesztre.
2012. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van már egy 1 éves kislányom. Nála is az első teszt olyan halvány volt, hogy ki is dobtam. A másnapin mondjuk már látszott, de az is halvány volt, de látszott. Azt a tesztet mondjuk tényleg a menzesz elmaradása után csináltam 4 nappal. Várok, várok de nem könnyű. :-)
2012. szept. 18. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, tuti terhes vagy, az én tesztem egy óra múlva lett pozitív, és két nappal a nemvárt előtt csináltam. rengeteg teszten vagyok túl, a negatív még napokig negatív maradt, de a pozi csak egyszer lett az, most 3 éves már a lányom. gratula. a méhgörcs normális, azon ne aggódj
2012. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél azóta?
2012. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, de viszont véreztem. Bár hamarabb jött egy kicsit és eleinte enyhe rózsaszínes volt, utána már véresebb. De csak 2 napig volt meg.
2012. szept. 25. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!