Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell aggódnom? 3 napja késik...

Kell aggódnom? 3 napja késik a menstruáciom ma csináltam 2 tesztet negatív lett. Lehetek még terhes? Vagy még mi bajom lehet.17/l

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 15:33
 1/6 anonim válasza:
Vedekeztetek?
2012. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A teherbeesés után 2 héttel mutat legelőbb valami értelmeset a teszt, szóval ha mostanában volt a szex amikor teherbe eshettél akkor a negatív teszt sem jelent még semmit.
2012. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az idegességtől. Két test közül azért valamelyik kimutatta volna a terhességet.
2012. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Terhes vagy.
2012. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyék. Holnap már a 4.nap.
2012. szept. 18. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyen kérdést akartam feltenni! Nekem 4 napja késik, egy negatívat teszteltem reggel, de aggódom. Nem vagyok beteg, nem stresszeltem, nem tudom mi lehet. Szerintem csináld azt, amit én: irány a nőgyógyász.

18/L

2012. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!